Nájdeš nás aj na:

Novinky

Ďalší svetoznámi hudobníci na Expo 2020: koncom januára vystúpia Black Eyed Peas

Ďalší svetoznámi hudobníci na Expo 2020: koncom januára vystúpia Black Eyed Peas

EXPO2020 predstavilo spoluprácu s ďalšími svetoznámymi hudobnými umelcami, ktorí zahviezdia na výstave roka. Ak sa budeš nachádzať v Dubaji utorok 25. januára 2022, nenechaj si ujsť sériu Infinite Nights. Superhviezdy zoskupenia Black Eyed Peas totiž predstavia svoju doteraz najväčšiu párty, na ktorej oslávia 25 rokov od svojho prvého megahitu a zároveň predstavia novú hudbu zo svojho albumu „Translation“.

Reklama

Priamy prenos bude možné sledovať naživo na Al Wasl Plaza a zaujímavosťou je, že koncert Black Eyed Peas pod kupolou Al Wasl (najväčšou 360-stupňovou projekčnou plochou na svete) bude možné sledovať aj online cez kanályVirtualExpoDubai.com, Expo TV YouTube, Facebook stránke Expo 2020 a dokonca aj cez virtuálnu realitu Oculus VR.

V súlade s jednou z hlavných tém výstavy Expo Mobility je táto nová energická show inšpirovaná tempom a pulzom technológie a hudby, ktorá skúma a zahŕňa nové hranice, ktoré ženú ľudstvo vpred, píše sa na stránke EXPO2020.

Návštevníkom, ktorí chcú navštíviť show „Infinite Nights“ odporúčame prísť na Al Wasl Plaza skôr.

Najväčšiu medzinárodnú udalosť a výstavu na prelome rokov 2021 a 2022 môžeš navštíviť viacerými spôsobmi – ak cestuješ vybranými aerolinkami, vstupenku získaš dokonca bezplatne. Vstupenku na EXPO2020 si možno kúpiť vo vlastnej réžii, no omnoho jednoduchšie je to zakúpením letenky alebo dovolenky v Dubaja cez Pelikán.

Podmienky vstupu do Dubaja a lacné letenky

Dubaj je turistom otvorený aj bez nutnosti karantény. Pred odletom je treba prísť už do Viedne s negatívnym RT-PCR testom, neskôr vás môžu otestovať zdarma po prílete na Dubajské letisko. Potom si už len užívate dovolenku, po návrate využijete bezproblémový tranzit na Slovensko a následne na cestovateľov čaká 14 dňová izolácia, ktorú môžu ukončiť predčasne po obdržaní negatívneho výsledku RT-PCR testu. Ten si však môžu dať vykonať až na ôsmy deň karantény. Ešte pred návratom netreba zabudnúť na registráciu.

Akciové letenky do Dubaja na sezónu 2021/2022

Zdroj: https://www.expo2020dubai.com/


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

  • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    5/5 - (1 vote)
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérka Eliška a Nina.

Hore