Nájdeš nás aj na:

Novinky

Na Expo 2020 v Dubaji vystúpi aj svetoznáma umelkyňa Alicia Keys. Predstaví nový album

Na Expo 2020 v Dubaji vystúpi aj svetoznáma umelkyňa Alicia Keys. Predstaví nový album

EXPO2020 predstavilo spoluprácu s prvou svetoznámou hudobnou umelkyňou, ktorá zahviezdi na výstave roka. Ak sa budeš nachádzať v Dubaji piatok 10. decembra 2021, nenechaj si ujsť sériu Infinite Nights, kde Alicia Keys predstaví svoj nový dvojalbum „Keys“.

Reklama

Alicia Keys oslavuje 20 rokov hudobnej kariéry, predvedie kombináciu svojich najväčších hitov, ale aj „odhalí“ divákom výber nového materiálu.

V súlade s podtémou Expo Opportunity, ktorá sa snaží odomknúť potenciál jednotlivcov a komunít pri formovaní budúcnosti, koncert Alicie Keys sľubuje, že prinesie povznášajúce posolstvá na tému ľudskosti.

Návštevníkom, ktorí chcú navštíviť show „Infinite Nights“ sa odporúča prísť na Al Wasl Plaza skôr.

Koncert bude naživo vysielaný aj na VirtualExpoDubai.com, Expo TV na YouTube, Facebook stránke Expo 2020 a Oculus VR (Virtual Reality).

Najväčšiu medzinárodnú udalosť a výstavu na prelome rokov 2021 a 2022 môžeš navštíviť viacerými spôsobmi – ak cestuješ vybranými aerolinkami, vstupenku získaš dokonca bezplatne. Vstupenku na EXPO2020 si možno kúpiť vo vlastnej réžii, no omnoho jednoduchšie je to zakúpením letenky alebo dovolenky v Dubaja cez Pelikán.

Podmienky vstupu do Dubaja a lacné letenky

Dubaj je turistom otvorený aj bez nutnosti karantény. Pred odletom je treba prísť už do Viedne s negatívnym RT-PCR testom, neskôr vás môžu otestovať zdarma po prílete na Dubajské letisko. Potom si už len užívate dovolenku, po návrate využijete bezproblémový tranzit na Slovensko a následne na cestovateľov čaká 14 dňová izolácia, ktorú môžu ukončiť predčasne po obdržaní negatívneho výsledku RT-PCR testu. Ten si však môžu dať vykonať až na ôsmy deň karantény. Ešte pred návratom netreba zabudnúť na registráciu.

Akciové letenky do Dubaja na sezónu 2021/2022

Zdroj: https://www.expo2020dubai.com/


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

 • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 15-krát denne
  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
   • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
   5/5 - (1 vote)
  Komentáre

  Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérka Eliška a Nina.

  Hore