Nájdeš nás aj na:
Emerald Maldives

Cestopisy

Na Maldivách pribudli takéto luxusné eko-hotely

Na Maldivách pribudli takéto luxusné eko-hotely

Keď sa spomenú Maldivy, každému sa pred očami vybaví dovolenkový raj. Oddych na ostrove, krásne pláže a čisté more, kto by tomu dokázal odolať? Maldivy tvorí až 1100 malých ostrovčekov, 200 z nich je obývaných. Na mnohých z nich sa nachádzajú luxusné rezorty, ktoré ponúkajú plno lákadiel či už pre mladých ľudí, dospelých, ale aj rodiny s deťmi.

Reklama

Detský klub aj aktívny relax v novootvorenom rezorte

Emerald Maldives Resort & Spa sa nachádza na ostrove Fasmendhoo, prírodnom ostrove plného zelene. Tento luxusný moderný rezort je na Maldivách novinkou, otvorený bol len v auguste 2019. Na celom ostrove sa nachádza 120 domčekov a okolo celého ostrova sa ťahá piesočnatá pláž. Prostredie je veľmi pokojné a vhodné pre rodiny s deťmi. O vaše ratolesti sa vám tu dokonca postarajú aj celý deň! Hotel má skvelo vybavený klub pre deti aj s miestnosťou na spanie a programom s celodennými aktivitami.

Dokonalý oddych nie je jediné, čo hotel ponúka. Na výber je aj množstvo aktivít – každá izba má k dispozícii vlastné bicykle, hotel ponúka aj dva tenisové kurty, squash aj posilňovňu, ktorá je otvorená 24 hodín denne! To všetko v cene, za poplatok sa dajú vyskúšať aj rôzne vodné športy. Po poriadnom aktívnom dni si treba aj poriadne oddýchnuť a nabrať nové sily. V hoteli sa nachádza spa a skvelá reštaurácia, ktorá ponúka medzinárodnú kuchyňu s obrovským výberom jedál.

Emerald Maldives Resort & Spa 5* All inclusive na 7 nocí z Budapešti od 3 089 € REZERVOVAŤ POBYT

Emerald Maldives

,,Zelenýˮ hotel a ideálne miesto pre milovníkov jedla

Heritance Aarah je luxusný hotel v tradičnom štýle. Nachádza sa na ostrove Aarah, krásnom prírodnom zelenom ostrove. Zelený nie je len ostrov, ale aj samotný hotel. Ten obdržal certifikát udržateľnosti, do konca roka plánuje odstrániť aj všetky jednorazové plasty. Tento hotel je ideálnym miestom pre poriadnych gurmánov a milovníkov jedla! Fantastické reštaurácie ponúkajú skvelý výber jedál a to zďaleka nie je všetko – získali cenu „Best Culinary Team in the Maldives“, za najlepší kuchársky tím.

V hoteli Heritance Aarah si na svoje prídu dospelí aj deti. Pre dospelákov je k dispozícii posilňovňa, biliard či stolný tenis, pre deti je pripravený útulný detský klub. V hoteli sa tiež nachádza infinity pool s výhľadom na pláž či spa, ktorá okrem tradičných procedúr ponúka aj tie lekárske. Zaujímavosťou tohto hotela sú aj zmrzlinové a koktejlové bicykle. Rozmýšľate, čo si pod tým predstaviť? Zamestnanci baru jednoducho jazdia po ostrove na bicykli a ponúkajú koktejly pre dospelých a zmrzku pre deti.

Heritance Aarah All inclusive 7 nocí z Viedne od 2 435 € REZERVOVAŤ POBYT

Heritance Aarah

Ideálne miesto pre mladých, najväčší tanečný parket aj hodiny jógy

Hotel Carpe Diem, ktorý už čoskoro bude patriť k americkej značke The Standard sa nachádza na menšom ostrove Huruvalhi s krásnou lagúnou a plážou. Hotel je ideálnym miestom najmä pre mladých. V bare na móle sa nachádza najväčší tanečný parket zo skla na celých Maldivách a pravidelne sa tu konajú párty pri bazéne s DJ-mi. V hoteli sa nachádza aj spa s bazénom a v cene sú aj hodiny jógy pri západe aj východe slnka.

Carpe Diem Beach Resort & Spa 7 nocí z Viedne od 2 592 € REZERVOVAŤ POBYT

Carpe Diem

Ste čerství novomanželia či oslavujete narodeniny?

Okrem krásnej prírody môžete v rezorte Baglioni zažiť pravú taliansku atmosféru. Okrem skvelých reštaurácií s medzinárodnou kuchyňou má hotel aj fantastickú taliansku reštauráciu. Rezort ponúka aj množstvo vodných športov, ktoré môžete vyskúšať – od šnorchlovania, surfovania, potápania či dokonca aj rybárčenia! Pri pohári vínka večer si tiež môžete užiť aj živú kapelu. Tento rezort ponúka špeciálne ponuky pre novomanželov či pre ľudí oslavujúcich výročia či narodeniny.

Baglioni Resort Maldives 5* 7 nocí z Viedne od 3 533 € REZERVOVAŤ POBYT

Túžite vyskúšať potápanie?

Rezorty Innahura Maldives, You & Me Maldives a RIU Palace Maldivas ponúkajú na potápanie ideálne podmienky! Okrem toho môžete ochutnať špeciality pripravené v skvelých reštauráciách, neskôr si zahrať plážový volejbal či vodné bicykle!

Innahura Maldives Resort 3* plná penzia 7 nocí z Viedne od 1 909 €
wellness, športové aktivity: volejbal, stolný tenis, bedminton, biliard, surfing aj potápačská škola
REZERVOVAŤ POBYT

You & Me Maldives 5* polpenzia z Viedne na 7 nocí od 2 447 €
japonská a talianska reštaurácia, wellness a posilňovňa, potápačská škola
REZERVOVAŤ POBYT

RIU Palace Maldivas 5* All inclusive 7 nocí z Viedne od 2 204 €
infinity pool s barom, vodné bicykle a surfing, detský klub, potápačské centrum
REZERVOVAŤ POBYT

Skvelé kluby pre deti s celodenným programom

Chcete si užiť dovolenku so svojimi ratolesťami ale zároveň mať možnosť si užiť chvíľku vo dvojici? Množstvo rezortov je pripravených aj na tento scenár a ponúkajú skvelé detské kluby s celodenným programom a strážením.

Saii Lagoon Maldives 4* 7 nocí z Budapešti od 1 828 €
klub pre deti, fitness centrum, množstvo vodných športov
REZERVOVAŤ POBYT

Hard Rock Hotel Maldives 5* 7 nocí z Budapešti od 1 869 €
reštaurácie s medzinárodnou kuchyňou, klub pre deti, vodné športy, wellness a spa
REZERVOVAŤ POBYT

Sun Aqua Iru Veli 5* All inclusive 7 nocí z Budapešti od 2 683 €
reštaurácia so stredomorskou kuchyňou aj grilom, bazén s barom, klub pre deti aj so strážením, wellness aj športové aktivity: fitness, windsurfing, bedminton, tenis, volejbal a stolný tenis
REZERVOVAŤ POBYT

Movenpick Resort Kuredhivaru 5* Polpenzia z Viedne na 7 nocí od 2 907 €
reštaurácia so špecialitami z morských plodov, klub pre deti, fitness centrum, vodné športy aj loptové hry, cvičenie jogy, masáže
REZERVOVAŤ POBYT

Rybárčenie pri západe slnka

Novootvorený rezort VARU by Atmosphere je skvelým miestom pre rodiny s deťmi. V tomto rezorte môžete vyskúšať lokálnu kuchyňu, k dispozícii je aj spa a wellness a zaujímavosťou je možnosť zarybárčiť si priamo pri západe slnka!

VARU by Atmosphere 5* All inclusive 7 nocí z Viedne od 2 964 €REZERVOVAŤ POBYT

Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na redakcia@pelipecky.sk. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na novinky@pelipecky.sk. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
Komentáre

Rada cestuje a potom všetkým neprimerane dlho a stále dokola rozpráva zážitky z ciest. A ešte ľúbi životné príbehy. Taká je naša Lucka, ktorá precestovala skoro celú Južnú Ameriku a po rokoch sa vrátila späť na Slovensko.

Odporúčame

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

Lisabon v júni z Viedne spiatočne za 26€? WOW! Rezervuj teraz https://t.co/KRbuGr1D1H #letenky4 hodiny dozadu
Najkrajšie grécke ostrovy a najlacnejšie letenky z Viedne https://t.co/zV4RmijjSP #dovolenky7 hodiny dozadu
Lomnica, Salamandra i Pošta. Pobyty na Slovensku, ktoré za posledný týždeň najviac zlacneli! Rezervuj od 99€ https://t.co/1sUCS0xeag #dovolenky7 hodiny dozadu
760km naprieč Slovenskom. Patrik Paulínyi a jeho dokument o Ceste hrdinov SNP ťa rozosmeje aj rozplače https://t.co/N2cfpfq0um #cestopisy8 hodiny dozadu
Koronavírus a cestovanie – všetko, čo potrebuješ vedieť (novinky) https://t.co/QOAvhIh2a4 #novinky8 hodiny dozadu
Ktoré krajiny môžeme navštíviť: mapa, aktuálne odporúčania a zákazy (COVID-19) https://t.co/x7NNWluw1g #novinky8 hodiny dozadu
Ktoré krajiny očkujú najrýchlejšie? Pozri si svetový rebríček (aktualizované) https://t.co/AGlCgeGn5U #novinky8 hodiny dozadu
Kam môžem cestovať? S týmto rýchlym prehľadom si hneď v obraze https://t.co/7cHVIhbXek #novinky8 hodiny dozadu
Veľmi lacné letenky na leto: rezervuj skôr ako ostatní, ceny od 21€! https://t.co/P14f03FnXl #letenky8 hodiny dozadu
Dánsko od 1. mája otvára hranice pre cestujúcich z EÚ. Krajina od konca júna začne akceptovať aj COVID pasy https://t.co/qEfX9UIv3S #letenky1 deň dozadu

Odporúčame tiež:

Reklama
Reklama
Hore