Nájdeš nás aj na:

Novinky

Lietaj ako Naomi Campbell! Alebo radšej nie?

Lietaj ako Naomi Campbell! Alebo radšej nie?

Cestovanie akýkomkoľvek hromadným prostriedkom, vrátane lietadiel, útočí na imunitu a nie každý dokáže týmto atakom odolať. Ak by ste sa však vyzbrojili ako Naomi Campbell, modelka či skôr statočný rytier, ktorý porazí všetky baktérie, nič vám nehrozí. Či? Príbeh o dokonale čistom sedadle priniesli Pikošky.

Z Naominho nákupného ošiaľu v duty free si ber príklad len vtedy, ak ti v peňaženke zvýšilo vreckové v mene, ktorú doma nepoužiješ. Hlavne sebavedomie a o svojom štýle presvedčíte každého. Pri pohľade na modelkinu očistnú rutinu sa zdá, že jej motto by mohlo znieť asi nejako takto.

Aspoň tucet hydratačných masiek a samozrejme zásoba vlkých utierok! Naomi pred tým, ako sa usadila na svoje miesto, vyutierala všetko, čoho by sa mohla (alebo čo by sa mohlo jej) počas letu dotknúť. Na sedadlo rozprestrie svoj ružový uterák, ktorý pravidelne mení a hneď po príchode do hotela si ho dá oprať.

No a to kýchanie a kašeľ! Šup s rúškom na ústa i nos. Tak čo, využiješ niektoré z trikov odborníčky na lietadlovú čistotu Naomi Campbell?

View this post on Instagram

Fly safe 🧼✈️

A post shared by Naomi Campbell (@naomi) on

zdroj: pikosky.sk

Komentáre

Hana je z Bratislavy, kde vyštudovala žurnalistiku. Vyskúšala si život vo Varšave ako študent médií a v Berlíne ako redaktor v online magazíne. Pracovné skúsenosti ju zaviali do cestovného ruchu a tam sa doteraz cíti ako doma. Miluje víkendové city breaky po európskych destináciách, ale aj exotiku.

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

Maldivy s 5* Qatar Airways za 529€ UŽ LEN DNES: https://t.co/2ttRHTQGO32 hodiny dozadu
Kanada za 369€! OMG, ideme: https://t.co/nsCuM3ZswT2 hodiny dozadu
Bol(a) si už v Strednej Amerike? Kúp si letenky do Guatemaly alebo Belize od 489€! https://t.co/28JqRpRdDM3 hodiny dozadu
Phuket za 539€ z Viedne! https://t.co/Jm7M2UKvJc6 hodín dozadu
ARGENTÍNA: Leť do Buenos Aires za 549€ https://t.co/yoLyOEvgt06 hodín dozadu
LETENKA DŇA: Bangkok v hlavnej sezóne za 399 EUR https://t.co/i45ynt354921 hodín dozadu
PONUKA DŇA: Letenky + hotel + víza zadarmo. Kam? No predsa do Petrohradu: https://t.co/ZVYSlemjsf23 hodín dozadu
Výpredaj Ryanair: Letenky z Bratislavy od 15€ https://t.co/iMSfh3lrL61 deň dozadu

Odporúčame tiež:

Advertisement
Advertisement
Hore