Nájdeš nás aj na:

Amerika

Leť do Philadelphie na jar v luxusnej bizniske Aer Lingus za rekordných 1039€

Komfort a luxus na palube lietadla vyhľadáva čoraz viac cestovateľov a ponuka spoločnosti Aer Lingus prichádza v pravej chvíli. Objavili sme výbornú letenku pre všetkých, ktorí chcú skúsiť ultra luxusnú biznis triedu a letieť do Ameriky za POLOVIČNÚ CENU oproti štandardu. Írske aerolinky Aer Lingus sú známe svojimi kvalitnými službami a biznis trieda na palube A320 je skutočným lákadlom pre náročných cestujúcich. Nižšie nájdeš letenky a tiež aj niekoľko dôvodov, prečo si ich vyskúšať.

Reklama
zdroj foto: shutterstock/Bjoern Wylezich

Pohodlie a luxus od prvej chvíle

Biznis trieda na palube lietadiel A320 spoločnosti Aer Lingus ponúka cestujúcim skutočne luxusné prostredie. Sedadlá, ktoré sa behom pár sekúnd premenia na plne skladateľné lôžka, sú pohodlné a široké, čo zaručuje výborný odpočinok počas letu. Cestujúci majú tiež k dispozícii individuálne ovládanie nastavenia sedadla, vrátane masážnych funkcií, čo prispieva k ešte väčšiemu pohodliu a relaxu. Atmosféra v biznis triede prináša súkromie a pokoj, čo skutočne umožňuje oddýchnuť si a načerpať nové sily.

Gastronomické potešenie v podaní írskych šéfkuchárov

Jednou z najväčších výhod biznis triedy Aer Lingus A320 je výber skvelých jedál a nápojov. Skúsený šéfkuchár pripravuje jedlá na palube podľa preferencií cestujúcich. Od chutných predjedál až po hlavné jedlá a dezerty, ponuka je bohatá a uspokojí aj tých najnáročnejších gurmánov. K jedlu sú podávané vybrané vína a nápoje, aby sa gastronomická skúsenosť ešte viac umocnila.

Palubná zábava a pripojenie na internet sú na vysokej úrovni

Aer Lingus si dáva záležať na zábave a zážitku pre svojich cestujúcich. V biznis triede A320 majú cestujúci prístup k osobným obrazovkám s bohatým výberom filmov, televíznych programov, hudby a hier. Dotykový displej umožňuje jednoduché ovládanie a výber preferovaného obsahu. Rýchle Wi-Fi pripojenie je taktiež k dispozícii, takže cestujúci môžu ostať pripojení k svetu aj počas letu a vykonávať prácu alebo komunikovať s blízkymi.

Pozorný personál a výhody už pred odletom

Služby poskytované posádkou biznis triedy Aer Lingus A320 sú na vysokej úrovni. Profesionálny a pozorný personál sa postará o každého cestujúceho, aby sa cítil vítaný a spokojný.

Cestujúci v biznis triede Aer Lingus majú prístup do vybraných salonkov na letiskách, čo zvyšuje komfort cestovania. Tieto priestory poskytujú relaxačné zóny, občerstvenie, Wi-Fi pripojenie, sprchy a ďalšie výhody, ktoré pomáhajú cestujúcim odpočinúť si pred odletom.

Biznis trieda Aer Lingus v Airbuse A320 je skutočnou lahôdkou pre cestujúcich hľadajúcich pohodlie, luxus a prvotriednu starostlivosť na palube. S pohodlnými sedadlami, výborným stravovaním, zábavou a vynikajúcim personálom si cestujúci môžu užiť nadštandardný zážitok počas letu. Ak sa chystáš na dlhú cestu, neváhaj vyskúšať biznis triedu Aer Lingus v Airbuse A330 a dopraj si výnimočnú cestovateľskú skúsenosť.

Výhody biznis triedy pred odletom

 • Prednostné odbavenie na letisku, vďaka čomu sa vyhnete zbytočným prestojom
 • 3 x 23 kg batožiny
 • 1 x 10 kg taška + malá taška
 • Letiskový salónik (Dublin, Londýn Heathrow a JFK New York)
 • Prístup do partnerských salónikov, ak sú k dispozícii
 • Zrýchlená bezpečnostná kontrola
 • Prednostný nástup do lietadla

Výhody biznis triedy Aer Lingus na palube lietadla

 • Cestujúci má množstvo priestoru na prácu, ležanie či stolovanie – 90 % sedadiel je s prístupom do uličky
 • Plne polohovateľné sedadlá, ktoré vám pomôžu skvele sa vyspať
 • Bezplatné Wi-Fi pripojenie
 • Luxusné stravovanie – so vzrušujúcim novým menu, ktoré nadchne vegánov i milovníkov mäsa
 • Vzrušujúci balík zábavy s najnovšími filmami a viac ako 90 hodinami televíznych programov
 • až 3 typy sedadiel (v závislosti od toho, či sedíte v uličke alebo pri okne)
 • 90 % sedadiel má prístup do uličky
 • Jednoduché ovládanie sedadiel s možnosťou masáže
 • Plne výsuvný stôl na stolovanie a prácu
 • Úložný priestor na notebook, mini tablet a topánky
 • Štandardné elektrické zásuvky a USB zásuvky pre nabíjanie vašich zariadení

Cestou naspäť v bizniske American Airlines na palube Dreamlineru

Cestou naspäť z USA ťa čaká ďalší výnimočný zážitok. Biznis trieda American Airlines na palube Boeingu 787 Dreamliner. Takisto sa môžeš tešiť na sedenie, ktoré možno kedykoľvek premeniť na posteľ, prémiové jedlá, drinky a kvalitnú multimediálnu zábavu. Tu je pár fotiek ako dôkaz.

Výnimočný zážitok za rekordne nízku cenu

Let v biznis triede spoločností Aer Lingus a American Airlines na dlhých trasách je skutočným zážitkom, ktorý prináša cestujúcim výnimočný komfort, luxus a prvotriednu starostlivosť. S osobným prístupom, vynikajúcim stravovaním, modernými technológiami a prístupom do salonkov si cestujúci môžu užiť pohodlný a príjemný let, či už cestujú za obchodom alebo oddychom.

Do Ameriky v bizniske s 50% zľavou!

Pozri si tiež video, ako to vyzerá na palube lietadiel Aer Lingus v biznis triede:


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


 • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
  • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
  • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
  5/5 - (1 vote)
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérka Eliška a Nina.

Hore