Nájdeš nás aj na:

Novinky

Vieš si predstaviť žiť celý rok v luxusnom rezorte v Bangkoku? Skús to v roku 2021

Vieš si predstaviť žiť celý rok v luxusnom rezorte v Bangkoku? Skús to v roku 2021

Prečo nie. Hlavné mesto Thajska ponúka celoročný pobytový balíček s VIP bonusmi. Balíček nazvaný One Million Baht Club, ktorý organizuje rezort Hyatt Regency Bangkok Sukhumvit, môžu využiť maximálne dvaja dospelí a dve deti.

Reklama

Počas celého roka budú záujemcovia ubytovaní v klubovej izbe za cenu 33 400 dolárov. Ponuka zahŕňa kredit na jedlo a nápoje v hodnode 6 653 dolárov, 24-hodinové fitko, každodenné upratovanie a používanie meetingovej miestnosti. Hostia budú mať tiež prístup do Club Lounge, kde sa podáva káva, čaj a večerné drinky.

Pri hoteli je vyhradené parkovacie miesto, v cene je i pranie a sušenie bielizne, samozrejmosťou je WIFI a lokálne telefonáty. Bonusom je súkromná narodeninová oslava na streche a bar s dvoma hodinami vína, piva a nealkoholických nápojov zdarma pre 20 ľudí. Hostia si môžu užiť 10 masáži v cene v susednom spa centre a 10 výletov limuzínou v rámci Bangkoku.

Navyše, pre tých, ktorým sa jeden a ten istý hotel počas roka zunuje, je možnosť stráviť 10 nocí v jednom z iných hotelov od rovnakej spoločnosti v rezorte Hua Hin, na Phukete alebo Koh Samui. Okrem toho pobyt zahŕňa lekárske prehliadky pre jednu osobu aj s transferom do nemocnice Bumrungrad International Hospital a Viz Black kartu, ktorá sa dá uplatniť v obchodných centrách Siam Paragon, Siam Center, Icon Siam a Siam Discovery, píše Lonely Planet.

Členstvo v unikátnom One Million Baht Club je možné zakúpiť si do 31. marca 2021, pričom sa dá využiť s nástupom najneskôr do 1. apríla 2021.

Lacné letenky do Bangkoku na rok 2021

Zdroj foto v texte: Hyatt


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

  • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    5/5 - (1 vote)
Komentáre

Hana je z Bratislavy, kde vyštudovala žurnalistiku. Vyskúšala si život vo Varšave ako študent médií a v Berlíne ako redaktor v online magazíne. Pracovné skúsenosti ju zaviali do cestovného ruchu a tam sa doteraz cíti ako doma. Miluje víkendové city breaky po európskych destináciách, ale aj exotiku.

Hore