Nájdeš nás aj na:
austrian airlines a320neo

Letenky

Aerolinky Austrian Airlines spustia na jar a v lete 7 nových spojení

Po úspešnom lete 2022 a veľkom záujme o lety so spoločnosťou Austrian Airlines na zimnú sezónu sa dopravca pripravuje na letný letový poriadok. K 120 operujúcim destináciám pribudne 7 nových.

Reklama

„Nárast v radoch našej A320neo flotily sa odrazí na našom letnom letovom poriadku. Viac lietadiel znamená viac možných destinácií. Tím Austrian dokázal, že sme pripravení lietať, takže rok 2023 začíname s veľkými ambíciami,“ povedal CCO spoločnosti Michael Trestl. Podľa jeho slov je cieľom spoločnosti spojiť letisko Viedeň s najkrajšími destináciami Európe ako aj po celom svete. Kľúčové je pritom pre leteckú spolpočnosť ekologické a ekonomické lietanie.

Toto budú prírastky na letisku Viedeň

Do nového programu patria destinácie Porto, Marseille, Billund a Tivar. Frekvencia letov je 3-krát týždenne. Do letného letového poriadku pribudne tiež Palermo. Po pandémii koronavírusu sa vráti aj spojenie s Vilniusom. Obe sú pritom taktiež obsluhované 3-krát týždenne. Od júna do augusta budú aerolinky lietať trikrát týždenne do nórskeho Tromsø.

Okrem európskych destinácií bude možné v lete lietať z Viedne priamo do Los Angeles.

V rámci kampane Thank you Austria ponúka letecká spoločnosť Austrian Airlines letenky za akciové ceny.

Letenky môžeš rezervovať už teraz za peckové ceny:

Akciové letenky


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    5/5 - (1 vote)
Komentáre

Hana je z Bratislavy, kde vyštudovala žurnalistiku. Vyskúšala si život vo Varšave ako študent médií a v Berlíne ako redaktor v online magazíne. Pracovné skúsenosti ju zaviali do cestovného ruchu a tam sa doteraz cíti ako doma. Miluje víkendové city breaky po európskych destináciách, ale aj exotiku.

Hore