Výpredaj: Amsterdam z Viedne od 37€
Leť do Amsterdamu za výborné ceny z Viedne aj POČAS LETA! Vypelikánovali sme lacné letenky so spoločnosťou Vueling (LEVEL), tak neváhaj, klikaj a rýchlo vyberaj – záujem je obrovský.
*Ceny v akciovom kalendári sa môžu pomerne rýchlo meniť – závisí to od dostupnosti konkrétnych termínov, teda ako rýchlo sa vypredávajú miesta v jednotlivé dni.
Lacné letenky do Amsterdamu
- Odkiaľ? Odlet z Viedne
- S kým? Letecká spoločnosť Vueling (LEVEL)
- Kedy? Marec – október 2020
- Príklad? Termín 24 – 28. júl 2020 (POZRI KALENDÁR)
- Čo je v cene? let tam aj späť, všetky poplatky, príručná batožina
- Využi náš zľavový kód: PECKYFEB10 (zľava 10€ na objednávku)
Akciový Amsterdam z Viedne!
Prečo Amsterdam?
Paríž ma Eiffelovu vežu, Londýn zase Big Ben, ale akú dominantu má Amsterdam? Ak si myslíš, že mu chýba nejaký jednoznačný symbol, tak si na omyle. To, čo je na Amsterdame najkrajšie, je jeho nenapodobiteľná atmosféra. Toto mesto na vode má totiž kúsok niečoho pre každého, kto sa sem vydá.
Začalo to všetko ešte koncom 12. storočia, kedy skupinka ľudí založila na brehu rieky Amstel malú rybársku dedinku. Postupne z neho vybudovali najmultikulturálnejšie a pre mnohých aj najliberálnejšie mesto na svete. Amsterdam je plný umenia, dobrých jedál, krásnych tulipánov a skvelých obyvateľov.
Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na redakcia@pelipecky.sk. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na novinky@pelipecky.sk. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.
Špeciálne zľavy pre našich čitateľov
- Zľava 10€ na letenky - stiahni si našu novú appku, pri objednávke letenky zadaj zľavový kód PECKYAPPKA a máš to o 10€ lacnejšie.
- Zľava 23€ na ubytovanie cez Airbnb. Klikni, registruj sa a peniažky vo forme kreditu sú tvoje.
- Ubytovanie cez Booking.com so zľavou až do 50%, klikni a vyhľadaj si konkrétnu destináciu.
- Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 25-krát denne a Budapešť 3-krát denne.
- Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
- Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov: