Nájdeš nás aj na:

Novinky

Air France ponúkne odbavenie batožiny na diaľku. Cez partnerské hotely v Paríži

Letecká spoločnosť Air France predstavuje novú službu – odbavenie batožiny na diaľku. Okrem letiska budú cestujúci mať možnosť odovzdať svoju batožinu aj v jednom z partnerských hotelov v centre Paríža. Informuje o tom LeFigaro.fr.

Reklama

Aktuálne je táto služba dostupná len pre lety z najväčšieho parížskeho letiska Charlesa de Gaulla. Cena za odbavenie jednej batožiny na diaľku je 25 eur, pri každej ďalšej batožine sa navyše platí 10 eur.

Hlavným cieľom tejto novinky je uľahčiť cestovanie cestujúcim, ktorí sa tak nemusia zaoberať prepravou veľkých kufrov verejnou dopravou na letisko a zároveň sa skracujú čakacie časy na check-in.

Air France plánuje do budúcnosti rozšíriť túto službu aj na ďalšie letiská a zároveň pracuje na možnosti vyzdvihnutia batožiny priamo z domu cestujúcich.

Akciové letenky Air France


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    Prosím, ohodnoťte náš článok.
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérka Eliška a Nina.

Hore