Nájdeš nás aj na:

Cestopisy

Väčší komfort, viac miesta. Air France ukázali novú Economy a Premium Economy class

Spoločnosť Air France predstavila nové kabíny svojej ekonomickej a prémiovej ekonomickej triedy. 15 lietadiel typu Airbus A330 začne s novým vybavením lietať v januári 2019. Okrem toho, sa cestujúci na dlhých letoch postupne budú môcť zoznamovať s novou farebnou schémou a dodatočnými službami a produktmi. Tie majú zážitok z cestovania vylepšiť ešte viac (aj keď s Air France ide nepochybne o veľmi vysokú kvalitu už aj teraz).

„Tešíme sa z príchodu nových produktov a služieb do našich kabín ekonomickej a Premium Economy triedy, pre ešte komfortnejší a uvoľnenejší zážitok z cestovania. Ďalšia investícia vo výške 150 miliónov eur do kabín lietadiel A330 je dôležitý krok v našej celkovej stratégii rastu na trhu, pričom táto stratégia prebieha od roku 2014, a povedie k tomu, že 15 našich Airbusov A330 bude vynovených do 2019,“ povedala Anne Rigail z personálneho oddelenia Air France.

Komfort v ekonomickej triede pre každého

Poďme sa pozrieť na to, ako sa sedadlá premenia na ešte komfortnejšie hniezdočka. Priestor medzi opierkami rúk narastie (44 cm), a sedadláergonomickou výplňou bude možné sklopiť do 188° uhla. Priestor na nohy bude tiež dostatočne veľký, presne 79 cm. Okrem toho, stolíky sa tiež zamenia za väčšie, a nemôžeme zabudnúť ani na moderné dotykové obrazovky (29,8 cm).

Vizuál sa zmení vďaka novým tmavomodrým poťahom (so symbolom Air France, samozrejme) sedadiel a opierok hláv. Tento zdržanlivý odtieň bude vytvárať krásny kontrast so žiarivo červenými dekami. Motívy spacích masiek inšpirované jednotlivými destináciami určite potešia zberateľov.

Je veľmi dôležité, že budeš môcť používať aj svoje elektronické zariadenia počas celého letu vďaka USB-portomelektrických zásuviek, možnosť bude aj na surfovanie, keďže postupne v každom lietadle Air France bude prístup na WiFi.

Jedlo v ekonomickej triede Air France

Kráľovský komfort na ešte vyššej úrovni – trieda Premium Economy

Dôraz sa kladie na osobný priestor a eleganciu. Ak ekonomická trieda predstavuje komfort na vysokej úrovni, pozri sa, ako sa dá toto pohodlie povzniesť na ešte vyššiu úroveň. Šírka sedadiel so širokými opierkami rúk bude 48,3 cm a sklopíš ich do uhla 130°. Uvoľnené telo ti zabezpečí 102 cm dlhý priestor medzi sedadlami (medzi radmi), ale aj podnožky budú širšie. Určite viacerí ocenia dodatočný úložný priestor. HD obrazovky budú mať uhlopriečku 33,9 cm.

Farebná kombinácia tmavomodrej a žiarivo červenej sa dodrží aj v Premium Economy triede s malou zmenou: deky budú modré a k nim cestujúci dostanú aj vankúše – v červenej farbe. Tzv. comfort kit (komfortný balíček) je ďalšou samozrejmosťou, obnovuje sa každých 6 mesiacov.

Na USB-porty, elektrické zásuvky a WiFi sa ani nemusíš pýtať.

Jedlo v prémiovej ekonomickej triede Air France

Oshibori, šampanské a jedlo

Každý cestujúci na privítanie dostane malý uteráčik podľa japonskej tradície, ktorý sa volá oshibori. Pozornosť príde ale aj v tekutej forme – šampanské. Jedlo na palube Air France je známe svojou kvalitou, cestujúci na letoch dlhších ako 8 hodín a 30 minút dostanú špeciálne gurmánske menu „My Little Gourmandises“. Nezabúda sa ani na raňajky, tie sa podávajú pod názvom „Bon Appétit“ na letoch medzi 8,5 hodín a 10,5 hodín (na týchto dostanú cestujúci aj francúzske sladkosti na privítanie).

A o takej spoločnosti, že JOON, ste už počuli? Ide o nové aerolinky patriace pod Air France. S 3D okuliarmi a organickou kávou pre generáciu Z!

5 (100%) 4 vote[s]
Pokračovať v čítaní
Advertisement
Komentáre
Advertisement Booking.com

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

Streda, 26. jún 2019
14:38 | Šialená ponuka na cestu okolo sveta platí aj dnes! Zaži jednou cestou Kaliforniu, Tahiti, Nový Zéland a Šanghaj za 1499 eur.

Utorok, 25. jún 2019
9:25 | Veľmi lacný Štokholm! Leť v lete za 33 eur z Viedne.

1 2 3 62

Odporúčame tiež:

Advertisement
Advertisement
Hore