Nájdeš nás aj na:

Novinky

Air Canada spustila krátky predaj mesačných leteniek Infinite Flight Pass

Air Canada spustila krátky predaj mesačných leteniek Infinite Flight Pass

V snahe podporiť cestovanie a svoje príjmy sa rozhodla letecká spoločnosť Air Canada zaradiť novú ponuku pre pasažierov. Zakúpiť si môžu letenku Infinite Canada Flight Pass. Vďaka nej je možné napríklad robiť zmeny v rezervácii či zrušeniť letenky bez poplatkov.

Reklama

Zakúpenie takejto letenky sa oplatí tím, ktorí cestujú tri až štyrikrát týždenne, píše Simple Flying. Infinite Pass je dostupný len pre obyvateľov Kanady a členov Aeroplan, odmeňovacieho programu aeroliniek. Je platný od jedného do troch mesiacov, záleží na výbere konkrétneho „pasu“. Ceny sa takisto líšia v závilosti od dĺžky platnosti a ďalších atribútov.

Infinite Canada Flight Pass je dostupný k zakúpeniu od 16. do 23. septembra.


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    Prosím, ohodnoťte náš článok.
Komentáre

Hana je z Bratislavy, kde vyštudovala žurnalistiku. Vyskúšala si život vo Varšave ako študent médií a v Berlíne ako redaktor v online magazíne. Pracovné skúsenosti ju zaviali do cestovného ruchu a tam sa doteraz cíti ako doma. Miluje víkendové city breaky po európskych destináciách, ale aj exotiku.

Hore