Nájdeš nás aj na:

Letenky

Na Srí Lanku trochu inak – luxusne, bezstarostne a čisto žensky

Vždy, keď vidíme nejakú ponuku na výlet, zaujímavý nápad, alebo stačí, ak daná udalosť je iná, ako sme na to v Pelipeckách zvyknutí, napadne nás milión otázok. Zuzana Hazuchová a Katarína Konopková síce od nás dostali iba štyri, ale našu zvedavosť ohľadom Exotickej ženskej cesty na Srí Lanku 26. novembra do 6. decembra uspokojili. Vy si čo myslíte, išli by ste do niečoho takého? Naplnila by vás dynamika takejto homogénnej skupiny? Vaše rozhodnutie možno uľahčí rozhovor s organizátorkami, čítajte teda ďalej.

Čomu sa bežne venujú dve Slovenky, ktoré organizujú ženské cesty do zahraničia, najmä do exotiky?

Katarína: Už sú to dva roky, čo som vo Zvolene založila rozvojové centrum s názvom Luna – nový začiatok. Stretávajú sa tu ženy každého veku či povolania preto aby zrelaxovali, načerpali energiu, vzdelávali sa, či pracovali na osobnostnom raste. V centre sa venujeme relaxačným cvičeniam, meditáciám, tancu, spevu, zdravému životnému štýlu a výžive, aromaterapii, workshopom a prednáškam. Okrem toho organizujeme rôzne ženské cesty, víkendové pobyty na Slovensku i zahraničí.

Zuzana: Vediem zážitkové terapie cez pohyb, telo, dušu a podvedomie. Pracujem s vlastnou metódou MSP Therapy – metódou skutočnej príčiny. Venujem sa (nielen) ženám, s témami pôrod a limbický odtlačok, vzťahy, sexualita, ženská cyklickosť, financie, práca, poslanie, intuícia. Vediem individuálne a skupinové terapie, prednášky, workshopy, pobyty pre firmy a jednotlivcov. Snažím sa ľudí sprevádzať ako človek prepájajúci srdce s rozumom, navádzajúci do jadra veci.

Prečo práve Srí Lanka a prečo iba ženy?

Katarína: Srí Lanka patrí už dlhšie medzi moje cestovateľské sny. Zuzka tam určitý čas bývala, a keď sa vrátila rozhodla som sa, že ju zaradíme aj do našich ciest so ženami. Srí Lanka je pre mňa spojením slnka na plážach, čarovnej prírody, kryštálovo čistého oceánu, rôznorodosti kultúr, no zároveň bezpečia a dobrodružstiev, ktoré tento exotický raj ponúka. A keď si predstavím toto čarovné prostredie a skupinu nádherných slovenských žien, verím, že to bude nezabudnuteľný zážitok pre každú z nás.

Program je vytvorený tak, aby ženy načerpali novú silu, ozdravili svoje telo i myseľ, prebudili v sebe kreativitu a ženské energie a zažili zároveň maximum z toho, čo Srí Lanka ponúka. A to všetko sa udeje v príjemnom luxuse nášho ubytovania priamo pri pláži, so súkromným bazénom a možnosťou vychutnať si dovolenku úplne inak ako sme zvyknuté. Počas nášho pobytu totiž nebude v rezorte žiadny iný turista… Skupina žien je vždy špecifická, iná a má svoju silu. Bude to jedinečný exotický zážitok tohto roku vyskladaný presne na mieru a potreby žien.

V čom spočíva “inakosť” tohto pobytu pre ženy?

Katarína: Je to určite niečo jedinečné, čo slovenské ženy nezažívajú len tak bežne. Táto dovolenka bude úplne niečo iné, ženy sa nemusia o nič starať, od ubytovania v krásnych izbách, vynikajúcu výživnú a zdravú polpenziu, pitný režim, transfer. O to, či vedia dosť dobre jazyk na to aby mohli zažiť naozaj maximum. Vôbec o nič. Zažijú program vedený dvomi skúsenými lektorkami, tanec, aromaterapiu, voľný program, výnimočné výlety za zážitkami na celý život. Stačí nastúpiť do lietadla a nechať sa o seba postarať profesionálnym tímom. A starať sa nebudeme iba o ich fyzické telo, ale aj dušu. To je tá pridaná hodnota. 🙂

Keďže sme cestovateľský blog, nás by najviac zaujímalo to, na aké výlety sa môžu účastníčky tešiť.

Katarína: No, vybrali sme top lokalitu, odkiaľ je blízko do najvyhľadávanejších destinácií, ktoré Srí Lanka ponúka. Ženy sa môžu tešiť na najkrajšie pláže Srí Lanky, nádherné historické mesto Galle, kde si dáme spoločne tradičnú  večeru, plávanie s korytnačkami obrovskými, tradičnú budhistickú pooju – posvätnú omšu domácich, západ slnka z krásneho kostola… Bude toho určite dosť.

Zuzana: Doplnila by som spoločnú večeru na pláži s kakaovou ceremóniu, možnosť absolvovať ďalšie vybrané výlety, pretože všetko, čo Katka spomínala, je v cene zájazdu. Ak sa žena rozhodne, po uhradení ceny za pobyt, už priamo na Srí Lanke nemusí minúť nič. Pobyt je koncipovaný tak, že je postarané o všetko. Dokonca budeme mať vlastného osobného strážcu, ako Whitney Houston, ktorý nám bude po celý čas k dispozícii. 🙂

Komentáre

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

Bali s letenkami, hotelom, raňajkami a sprievodcom za 819€! https://t.co/we25GYsc5X8 hodín dozadu
Maldivy s 5* Qatar Airways za 529€ UŽ LEN DNES: https://t.co/2ttRHTQGO311 hodín dozadu
Kanada za 369€! OMG, ideme: https://t.co/nsCuM3ZswT11 hodín dozadu
Bol(a) si už v Strednej Amerike? Kúp si letenky do Guatemaly alebo Belize od 489€! https://t.co/28JqRpRdDM11 hodín dozadu
Phuket za 539€ z Viedne! https://t.co/Jm7M2UKvJc14 hodín dozadu
ARGENTÍNA: Leť do Buenos Aires za 549€ https://t.co/yoLyOEvgt015 hodín dozadu
LETENKA DŇA: Bangkok v hlavnej sezóne za 399 EUR https://t.co/i45ynt35491 deň dozadu
PONUKA DŇA: Letenky + hotel + víza zadarmo. Kam? No predsa do Petrohradu: https://t.co/ZVYSlemjsf1 deň dozadu

Odporúčame tiež:

Advertisement
Advertisement
Hore