Nájdeš nás aj na:

Koronavírus

Wizz Air už môže lietať kamkoľvek. Spúšťa nový charterový servis

Wizz Air už môže lietať kamkoľvek. Spúšťa nový charterový servis

Letecká spoločnosť Wizz Air včera oznámila novinky v súvislosti so svojimi charterovými letmi. Od teraz ponúka možnosť prenajať svoje lietadlá podľa potreby – pre firemných zákazníkov, repatriačné lety či cestovné kancelárie.

Reklama

Nová charterová služba poskytovaná maďarskými leteckými spoločnosťami poskytne umožní flexibilné cestovanie pre organizácie a skupiny do 239 cestujúcich. Tieto skupiny si môžu zvoliť typ služby, trasu a harmonogram, ktorý najlepšie vyhovuje ich potrebám.

Pre skupiny, repatriáciu i biznis cestujúcich

Pýtate sa, kto také niečo využije? Možností je viacero. Či už ide o prepravu zamestnancov na dôležité obchodné rokovania, lietanie športových tímov medzi rôznymi destináciami alebo privádzanie uviaznutých turistov späť do ich domovských krajín, charterová služba Wizz Air týmto krokom využije niektoré nevyužité lietadlá a poskytne pohodlnú a na mieru šitú službu pre veľké skupiny ľudí, ktoré cestovať potrebujú, ale nemajú ideálne spojenie.

Charterová služba leteckej spoločnosti bude prevádzkovaná pomocou modernej flotily leteckých spoločností rodiny Airbus A320 a A321. Spoločnosť Wizz Air tiež tvrdí, že jej rozsiahly zoznam destinácií spolu s výhodnými cenami odlíši spoločnosť Wizz Air od ostatných charterových operátorov.

Charterové služby ponúka aj írsky náprotivok Wizz Airu. Ryanair so sídlom v Dubline už nejaký čas podniká v tejto oblasti a ponúka alternatívu pre väčšie skupiny cestujúcich či športové tímy.

Akciové letenky Wizz Air


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    Prosím, ohodnoťte náš článok.
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérka Eliška a Nina.

Hore