Nájdeš nás aj na:

Citybreaky

Veľký výpredaj výletov do najkrajších metropol už od 29 eur!

Najkrajšie mestá, najlepšie ceny a milión zážitkov. Využite výpredaj pobytov, rezervujte si ten svoj už od 29 eur a prežite jesenný víkend v štýlovej metropole. Pozor, akcia končí v pondelok (22.10.) o polnoci alebo pri vypredaní kapacít.

Praha

Stovežatá Praha je len na skok, no pri túlaní starými uličkami mesta máte pocit, akoby ste sa ocitli na najčarovnejšom mieste na svete. Zlatá ulička, výhľad na hrad cez Vltavu a výborná sviečková na smotane s pivom. Čo viac človek ku šťastiu potrebuje?

Hotel Relax Inn s raňajkami od 29 EUR PREJSŤ NA PONUKU

Benátky

Spoznajte mesto stoviek ostrovov, ktoré spájajú romantické mosty a vychutnajte si atmosféru na Piazza San Marco s pohárom vína v ruke. Nezabudnite sa zviesť tradičnou gondolou a ak navštívite Benátky počas slávneho karnevalu, pripravte sa na poriadnu oslavu!

Letecký výlet do Benátok s ubytovaním od 97 EUR PREJSŤ NA PONUKU

Krakov

Poprechádzajte sa po známom Hlavnom námestí a vychutnajte si koláčik v jednej z miestnych cukrární. Okrem toho je Krakov jedným z najstarších a najčarovnejších miest v celom Poľsku, o čom vás presvedčia historické pamiatky na každom rohu.

3* Yardin Aparthotel s letenkou od 97 EUR PREJSŤ NA PONUKU

Rím

Vyberte sa do Večného mesta a nechajte sa uniesť bohatou históriou, ktorú cítiť na každom kroku. Vaše prvé kroky by mali viesť ku Koloseu, kde sa v minulosti odohrávali najkrvavejšie bitky gladiátorov. Chcete mať radšej svätý pokoj? Zamierte do Vatikánu, mesta v meste.

Letecký pobyt v Ríme s hotelom od 127 EUR PREJSŤ NA PONUKU

Londýn

Či sa už rozhodnete navštíviť kráľovnú alebo sa len pobicyklovať po Hyde Parku, Londýn sa vám zapáči. Navštívte aj jeden z obľúbených barov na streche a vychutnajte si tvorivú atmosféru umelcov v Tate Modern.

Obľúbené hotely s letenkou od 147 EUR PREJSŤ NA PONUKU

Barcelona

Navštívte Barcelonu a hneď zistíte, prečo ju mnohí nazývajú aj katalánskou kráskou. Vyberiete sa objavovať diela temperamentných umelcov alebo si pochutnáte na vynikajúcej paelle?

Letecky do Barcelony s 3* a 4* hotelmi od 137 EUR PREJSŤ NA PONUKU

Bologna

Zavítajte do Bologne a presvedčte sa, že mesto ponúka oveľa viac ako len špagety. Vedeli ste, že práve tu sa nachádza najstaršia univerzita na svete? Skvelú atmosféru ulice dotvárajú mladí artisti, ktorí vám razom vyčaria úsmev na tvári.

4* Mercure Bologna Centro s letenkou od 167 EUR PREJSŤ NA PONUKU

Paríž

Paríž nie je len synonymom romantiky, ale aj poslednej módy, štýlu a vôní. Prejdite sa po uličkách centra a ucítite čerstvé chrumkavé croissanty z miestnej pekárne a keď zočíte Eiffelovku, rozbehnite sa rovno ku nej. Paríž si proste zamilujete!

Moderné 3* a 4* hotely s letenkou od 187 EUR PREJSŤ NA PONUKU

Ammán

Ammán je fascinujúce mesto kontrastov, kde sa stretajú staré trhy s koreninami s moderným životným štýlom miestnych. Ak je pre vás mesto až príliš živé, zamierte k známemu Mŕtvemu moru s jeho blahodárnymi účinkami alebo si užite atmosféru zabudnutého mesta v skalách – Petry.

3* The Conroy Boutique Hotel s letenkou od 187 EUR PREJSŤ NA PONUKU

Kodaň

Ak ste vždy túžili aspoň na chvíľu zablúdiť do rozprávky Hansa Ch. Andersena, v Kodani sa vám to isto podarí! Svoje potulky začnite v mestskom prístave s tradičnými plachetnicami a farebnými domčekmi a nevynechajte ani sochu Malej morskej víly na brehu mora.

3* Savoy Hotel s letenkou od 207 EUR PREJSŤ NA PONUKU

Lisabon

Zatúlajte sa do starých lisabonských uličiek, zveste sa tradičnou žltou električkou a svoj deň zakončite pohárom dobrého vína. Či sa už necháte pohltiť atmosférou portugalskej metropoly alebo sa rozhodnete spoznať drsnú tvár neďalekého Atlantiku, nudiť sa isto nebudete!

Letecký pobyt s 3* a 4* hotelmi od 197 EUR PREJSŤ NA PONUKU

Marrákeš

Nechajte sa uniesť živou atmosférou na miestnom trhu, kde nájdete všetko od tradičných korenín a byliniek až po ručne vyšívané koberce. Ak túžite po väčšom dobrodružstve, objavte neďaleké pohorie Atlas či horúcu Saharu.

4* Riad Les Bougainvilliers s letenkou od 217 EUR PREJSŤ NA PONUKU

Moskva

Túžite zažiť zimu ako v ruskom filme? Vyberte sa do Moskvy na vianočné trhy, zakorčulujte si na najväčšom klzisku na svete a keď už budete mať líca od mrázu celkom červené, doprajte si horúci čaj z tradičného samovaru.

4* Vega Izmailovo s letenkou od 219 EUR PREJSŤ NA PONUKU

Istanbul

Túžite navštíviť neutíchajúci Istanbul a zaskočiť si do Ázie? Istanbul sa rozprestiera na dvoch kontinentoch a láka na nespočetné množstvo pamiatok. Navštívte bájnu Modrú mešitu alebo nájdite Aladinovu lampu na slávnom Veľkom bazáre.

Letecký výlet so 4* hotelmi od 239 EUR PREJSŤ NA PONUKU

Dubaj

Navštívte jedno z najluxusnejších miest na svete, v ktorom nájdete nielen najvyššiu budovu na svete, ale aj umelé ostrovy či bankomaty na zlato. Okrem nákupov a behania po trhoch v starej časti si užijete aj dlhé pláže s palmami a jemným pieskom.

Moderné 3* a 4* hotely s letenkou od 559 EUR PREJSŤ NA PONUKU

 

Komentáre

Michal je študentom práva, no od paragrafov občas utečie do ďalekého sveta. Miliónové metropoly a výhľady na nočné mesto sú preňho rajom, takže ho najskôr nájdete s pohárom vína v nejakom rooftop bare. Jeho srdcovkou je New York a Airbus A380.

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

Bali s letenkami, hotelom, raňajkami a sprievodcom za 819€! https://t.co/we25GYsc5X8 hodín dozadu
Maldivy s 5* Qatar Airways za 529€ UŽ LEN DNES: https://t.co/2ttRHTQGO311 hodín dozadu
Kanada za 369€! OMG, ideme: https://t.co/nsCuM3ZswT11 hodín dozadu
Bol(a) si už v Strednej Amerike? Kúp si letenky do Guatemaly alebo Belize od 489€! https://t.co/28JqRpRdDM11 hodín dozadu
Phuket za 539€ z Viedne! https://t.co/Jm7M2UKvJc15 hodín dozadu
ARGENTÍNA: Leť do Buenos Aires za 549€ https://t.co/yoLyOEvgt015 hodín dozadu
LETENKA DŇA: Bangkok v hlavnej sezóne za 399 EUR https://t.co/i45ynt35491 deň dozadu
PONUKA DŇA: Letenky + hotel + víza zadarmo. Kam? No predsa do Petrohradu: https://t.co/ZVYSlemjsf1 deň dozadu

Odporúčame tiež:

Advertisement
Advertisement
Hore