Nájdeš nás aj na:

Novinky

Viac miesta, väčší úložný priestor, nový zážitok. Aerolinky SAUDIA odhalili novú biznis triedu

Každoročné podujatie Arabian Travel Market v Dubaji je pre letecké spoločnosti dobrou príležitosťou na odhalenie ich nových a nablýskaných produktov. Dnes sme písali už o novej biznis triede flydubai a teraz je tu ďalšia novinka. Letecká spoločnosť Saudia predstavila najnovšie sedadlo biznis triedy pre svoju nadchádzajúcu flotilu lietadiel Airbus A321XLR.

Reklama

Nová biznis trieda Saudia poskytne viac súkromia

Spoločnosť Saudia odhalila svoje najnovšie sedadlo biznis triedy pre svoju flotilu lietadiel Airbus A321XLR, pričom si vybrala súpravu VantageSOLO, teda druh, ktorý si vybrala aj americká spoločnosť JetBlue pre svoju kabínu pod označením Mint.

Očakáva sa, že sedadlo VantageSOLO poskytne cestujúcim spoločnosti Saudia podstatne viac súkromia ako predchádzajúce sedadlá biznis triedy. Po novom budú mať takzvaný štít na ochranu súkromia okolo zadnej časti a tiež dodatočné dvere pri uličke.

Viac úložného priestoru, lepší zábavný systém

Sedadlá sa, ako už býva zvykom, kompletne sklopia do posteľového režimu. Sú tiež vybavené modernou 18-palcovou obrazovkou a poskytujú široké možnosti multimediálnej zábavy počas letu. Pribudol tiež väčší úložný priestor.

Generálny riaditeľ spoločnosti Saudia, Ibrahim Koshy: „Sme presvedčení, že apartmán VantageSOLO predstavuje stelesnenie pohodlia, súkromia a luxusu. Naša nová ponuka v biznis triede je stelesnením odhodlania spoločnosti SAUDIA neustále vyvíjať svoje produkty a služby s cieľom poskytovať zákazníkom vynikajúce služby podporené najnovším technologickým vývojom.“

SAUDIA a jej plány s Airbusom A321XLR

Spoločnosť SAUDIA má objednaných 15 lietadiel Airbus A321XLR, pričom prvé z nich by malo byť dodané v roku 2024. Ak všetko pôjde podľa pôvodného plánu, letecká spoločnosť by mohla dostať všetky lietadlá XLR do roku 2026.

Spoločnosť tiež prezradila, že lietadlá A321XLR nasadí do niekoľkých destinácií v Európe, na indickom subkontinente a v Afrike. Novinka sa tak objaví najprv na linkách do Milána, Barcelony, Bruselu, Ríma, Maldív či Dakaru.

Akciové letenky SAUDIA


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov

  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP a tiež náš WhatsApp kanál.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut.
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne.

    5/5 - (1 vote)
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérka Eliška a Nina.

Hore