Nájdeš nás aj na:

Koronavírus

Veľká Británia od piatku ruší všetky opatrenia pre vstup do krajiny

Veľká Británia od piatku ruší všetky opatrenia pre vstup do krajiny

Od piatku 18. marca Veľká Británia zruší povinnosť vypĺňať online formulár pred príletom. Test na koronavírus pred odletom a po prílete už nebudú potrebovať ani nezaočkovaní.

Reklama

Od 11. februára 2022 sa pre plne zaočkovaných cestujúcich ruší povinnosť absolvovať po príchode (na deň 2) test na COVID-19, ako aj povinnosť čakať na výsledok testu v karanténe.

Všetci plne zaočkovaní cestujúci, vrátane detí do 17 rokov, sa nemusia od 11. februára 2022 pri vstupe do krajiny preukázať negatívnym výsledkom testu na COVID-19 ani ísť do karantény.

Podmienky vstupu a karantény pre nezaočkované osoby (do 18. marca)

Cestujúci od 12 rokov, ktorí nie sú plne zaočkovaní (Moderna, Pfizer, Astra Zeneca, Janssen), musia pred cestou

Pozrite si aktuálne pravidlá vstupu pre nazaočkované osoby

Z akéhokoľvek testovania sú oslobodené deti do 4 rokov.

Akciové letenky do Veľkej Británie


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov

  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP a tiež náš WhatsApp kanál.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut.
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne.

    4.2/5 - (5 votes)
Komentáre

Už päť rokov pre teba náš tím loví lacné letenky, dovolenky a píše tipy na cestovanie po celom svete. V našej slovenskej redakcii sedí Hanka, Katka, Aďa a Roland, ktorí pre teba hľadajú to najlepšie zo sveta cestovania 24 hodín, 7 dní v týždni.

Hore