Nájdeš nás aj na:

Letenky

Južná Srí Lanka z Bratislavy len za 499 eur

Tento tajomný ostrov v Indickom oceáne toho skrýva oveľa viac, než by ste čakali. Srí Lanka ponúka perfektné podmienky na surfovanie, dychberúce piesočnaté pláže, nádherné národné parky a čajové plantáže. Teraz si už len vyberte jeden z termínov do marca 2017 v peckovej cene 499 eur a odletíte na južnú časť ostrova s celoročne exotickým a horúcim podnebím. Inak povedané, na Hambantote je leto celý rok.

Reklama

Kde je tá Hambantota? Nájdete ju v blízkosti mesta Mattala v južnej časti Srí Lanky, keď poletíte sem, nemusíte si zabezpečiť ani transfer z hlavného mesta Kolombo, pretože toto letisko sa nachádza hneď na pláži. Vystúpite z terminálu a za päť sekúnd už môžete surfovať v Indickom oceáne. Letí sa priamo z Bratislavy a na ceste späť sme vám nakombinovali dňový stop v Dubaji, a tak si môžete pozrieť aj Hongkong Stredného východu ešte predtým, ako sa vrátite na Slovensko.

Bratislava – Hambantota (Srí Lanka) – Bratislava

Rezervuj spiatočnú letenku za 499 eur

Srí Lanka pláž

Keď Srí Lanka, tak plážová dovolenka. Srí Lanka má tropickú klímu počas celého roka. Južné časti ostrova sú vhodné na exotickú dovolenku 365 dní v roku, na druhej strane, ak vás už pláže nebavia, kedykoľvek sa môžete schladiť v srílanských horách, na čajových plantážach.

Srí Lanka slony vo vode

O Srí lanke sa hovorí, že je niečo ako “odľahčená India.” Nie je tak spirituálna ako slávne indické pútnické miesta Varanasi či Madurai, no je tu čo pozerať. Aj na Srí Lanke sú staroveké budhistické chrámy, tisícročné jaskynné maľby, dokonca aj viaceré klimatické pásma, a to na území menšom ako Írsko.

Srí Lanka z Bratislavy, západ slnka

Pláže na juhu a západe sú podľa cestovateľov najviac „cool.“ Navštevujú ich rodiny s deťmi, ale aj surfisti pre dobré vlny.

Srí Lanka z Bratislavy, pláž

Srí Lanku si vyberajú najmä tí, ktorí nevyhľadávajú iba plážové dovolenky, ale chcú niečo viac. Na ostrove je mnoho skvelých hotelov. Od najlacnejších pre batôžkárov až po tie najexkluzívnejšie. Paleta je pestrá, ceny príjemné, a to je na Srí Lanke to najlepšie.

Srí Lanka z Bratislavy, lovci rýb

Srí Lanka z Bratislavy s flydubai za výbornú cenu

Rezervuj spiatočnú letenku za 499 eur

pelipecky_instagram

Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na redakcia@pelipecky.sk. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na novinky@pelipecky.sk. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodila dcérka Eliška.

Odporúčame

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

Testovanie otvára cestovanie! Ak budeme teraz zodpovední, čoskoro opäť balíme kufre na dovolenku https://t.co/Wd3hA2kuD6 #novinky1 deň dozadu
PONUKA DŇA: Dovolenka doma tento víkend za 0 €, až potom Maldivy https://t.co/cicacQblBM #novinky1 deň dozadu
Letiská v New Yorku budú za nenosenie rúšok rozdávať pokuty https://t.co/KlqputllVC #letenky2 dni dozadu
Vianočné trhy v Nurembergu patria medzi najstaršie v Nemecku. Tento rok sa nekonajú https://t.co/tOmGlz81Ho #novinky2 dni dozadu
Michelinská reštaurácia v Budapešti podáva luxusné jedlo na kolotoči https://t.co/aJ0F2oULDh #novinky2 dni dozadu
Konečne! Na trase Londýn – New York spustia bezplatné rýchlotesty na COVID-19 https://t.co/R89On7teXs #letenky2 dni dozadu
Tip na netradičné ubytovanie na Slovensku – Kutica https://t.co/k3pOM7JPhS #dovolenky2 dni dozadu
Maurícius ponúka víza na dlhodobý pobyt. Tu sú podmienky https://t.co/XF9YbLn11T #novinky3 dni dozadu
THAI Airways predávajú tašky vyrobené zo starých záchranných viest https://t.co/KZAOtM1ymi #novinky3 dni dozadu
Bude testovanie na hraniciach? Sprísnia režim s ČR? Odpoveď prinesú najbližšie dni https://t.co/Alwufub9W8 #novinky3 dni dozadu

Odporúčame tiež:

Reklama
Reklama
Hore