Nájdeš nás aj na:

Novinky

Linky Slovak Lines do Viedne a Budapešti sú stopnuté do 30. apríla

Linky Slovak Lines do Viedne a Budapešti sú stopnuté do 30. apríla

Predbežne do 30. apríla 2020 sú pozastavené medzinárodné linky Slovak Lines Express. Spoločnosť o tom informuje na svojej webstránke. Týka sa to nasledovných pravidelných autobusových spojení:

Reklama
 • Bratislava – Letisko Schwechat – Viedeň
 • Bratislava – Budapešť – Letisko Budapešť
 • Bratislava – Hainburg

Slovak Lines zasiela cestujúcim so zakúpenými lístkami e-mail s informáciami ohľadom bezplatného stornovania lístkov.

Prímestské linky Slovak Lines Regio jazdia podľa sobotného cestovného poriadku. V pracovných dňoch od pondelka do piatka sú k nim pridané ďalšie spoje.

Zdroj informácií a fotografie: SlovakLines.sk


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


 • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
  • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
  • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
  5/5 - (1 vote)
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérka Eliška a Nina.

Hore