Nájdeš nás aj na:

Ázia

MEGAPECKA: Thajsko, Indonézia, Singapur a iné pecky z Atén v hlavnej sezóne od 349€!

Singapurský nízkonákladový prepravca Scoot priniesol opäť mimoriadne zaujímavú ponuku – destinácie Juhovýchodnej Ázie spiatočne od 349 eur. Vyberať si možno z destinácií ako Thajsko, Malajzia, Indonézia či Singapur. Lowcostová linka z Atén do Singapuru a ďalej do Ázie funguje od júna 2017 a ide o najdlhší long-haul let nízkonákladového prepravcu na svete. Trasa Atény – Singapur totiž prekonáva hranicu 10-tisíc kilometrov.

Reklama
dreamliner nastup

Scoot lieta novým Boeingom 787-8 Dreamliner, ktorý má 329 sedadiel, vrátane 18 sedadiel v ScootBiz, čo je akási obdoba biznis triedy.

interier boeing 787
predna cast boeing 787

Vyberať si možno až z 15 zaujímavých destinácií. Všetko v termínoch na hlavnú sezónu v zime 2024.

Lacné letenky do Juhovýchodnej Ázie

dreamliner na letiskovej drahe

Zdroj titulnej fotografie: Jordan Tan / Shutterstock.com. Zdroj foto v článku: facebook.com/flyscoot


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    Prosím, ohodnoťte náš článok.
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérky Eliška a Nina.

Hore