Nájdeš nás aj na:

Novinky

Škandinávske arolinky SAS prepustili pre koronavírus dočasne 90% zamestnancov

Škandinávske arolinky SAS prepustili pre koronavírus dočasne 90% zamestnancov

Približne desaťtisíc pracovníkov, teda 90 percent všetkých zamestnancov, príde pre koronavírus o svoje pracovné miesto v škandinávskej leteckej spoločnosti SAS. V nedeľu 15. marca o tom informovala agentúra Bloomberg. Generálny riaditeľ SAS Rickard Gustafson však povedal, že ich prepustenie je len dočasné, ide o reakciu na obmedzenie medzinárodnej leteckej dopravy pre šíriaci sa koronavírus.

Reklama

Scandinavian Airlines (SAS) tiež ruší od pondelka 16. marca väčšinu svojich letov. Opatrenie platí predbežne do 14. apríla. Udržiavať budú len určité trasy, aby umožnili cestujúcim, ktorí uviazli v rôznych destináciách, návrat domov.

Ak táto informácia zmenila aj vaše cestovateľské plány, prosíme vás, kontaktujte nás cez špeciálny kontaktný formulár.

Zdroj titulnej fotografie: shutterstock.com Fotokredit: Craig Russell


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    5/5 - (1 vote)
Komentáre

Diana lepšie umýva riad, ako varí. Aj preto tak miluje svojho chlapa, čo sa v kuchyni snáď narodil. Na psy nedá dopustiť, na tie svoje, ani na tie z OZ Pes v núdzi. Ostatne, ako na všetky iné zvieratá. Keby mohla v živote vycestovať už len jediný raz, vrátila by sa domov k mame Esther, do Kene, na Aloo Drive do domčeka nad zátokou.

Hore