Nájdeš nás aj na:

Novinky

Ruské aerolinky Aeroflot a Pobeda od 8. marca rušia všetky lety, poletia len do Bieloruska

Ruské aerolinky Aeroflot a Pobeda od 8. marca rušia všetky lety, poletia len do Bieloruska

Ruské aerolinky Aeroflot zrušia od 8. marca všetky lety do zahraničia okrem Bieloruska. Agentúra pre leteckú dopravu Rosaviacija odporučila pozastaviť lety mimo Ruska spoločnostiam, ktoré si prenajímajú zahraničné stroje, aby sa vyhli zabaveniu lietadiel.

Reklama

Ruská federálna agentúra odporučila takýmto leteckým spoločnostiam pozastaviť lety mimo Ruska od nedele a od 8. marca aj zo zahraničia do Ruska.

Aeroflot už od pondelka zrušil všetky lety na územie EÚ, ktorá pre ruskú inváziu uzavrela vzdušný priestor pre ruské stroje. Dočasné zrušenie všetkých letov do zahraničia oznámili v piatok aj ruské aerolinky S7, ktoré sú po Aeroflote druhé najväčšie v krajine.


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    Prosím, ohodnoťte náš článok.
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérka Eliška a Nina.

Hore