Nájdeš nás aj na:

Cestopisy

Qatar Airways z Budapešti do Dohy už 3-krát denne (+ super prestupy do exotiky)!

Ak si pravidelne čítaš naše články, už určite vieš, že Qatar Airways patrí medzi naše obľúbené letecké spoločnosti. Aj vďaka tomu, že let sa dá absolvovať vo veľkom komforte aj v ekonomickej triede, ale aj preto, lebo ponúka vynikajúci palubný servis, chutné jedlo a zábavný systém na vysokej úrovni.

Píšeme to všetko preto, že letecká spoločnosť s piatimi hviezdičkami, Qatar Airways, opäť zvyšuje kapacitu linky Doha – Budapešť – Doha. Od 2. augusta do 27. októbra (štyri dni do týždňa) už pri existujúcich 2 linkách príde aj jedna tretia, z čoho vychádza, že sa Qatar objaví počas jedného týždňa na letisku Ferihegy v Budapešti až 18-krát.

Nové linky budú lietať pondelky, utorky, štvrtky a soboty pod číslom QR 197/198. Pasažieri poletia v lietadle s úzkym trupom z rodiny Airbus A320. Let QR 197 bude mať z Dohy odlet o 15:30 miestneho času a prílet v Budapešti o 20:20, odtiaľ potom o 23:00 odlieta do Kataru, kam doletí na druhý deň o 05:20 miestneho času.

Nové linky umožnia nové prestupy

To však nie je všetko! Vďaka novej linke sa k ranným letom pridajú rôzne prestupové možnosti, napríklad do Chiang Mai, Canberry (od 1. júla cez Sydney v business triede si budú môcť cestujúci užívať výhody Q-suite), Dar-es-Salaamu, Zanzibaru a Pattaye.

Ďalšia zmena sa vykoná aj v súvislosti s už existujúcim poobedným letom, pre ktorý sa bude využívať lietadlo so širokým trupom Airbus A330-200.

Zdroj foto: Przemyslaw Szablowski | Dreamstime.com

Zdroj ilustračnej fotky (naľavo) – Andreevaee | Dreamstime.com

Ohodnoť tento článok
Pokračovať v čítaní
1 komentár

1 komentár

  1. Pingback: Aj 5* Qatar Airways ponúka lacné letenky pre dvoch: TOP destinácie od 499 EUR

Radi si prečítame tvoj názor, nechaj nám odkaz!

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hore