Nájdeš nás aj na:

Afrika

Premium Economy za cenu ekonomickej triedy? Leť na Maurícius luxusne z Košíc!

Premium Economy za cenu ekonomickej triedy? Leť na Maurícius luxusne z Košíc!

Usaď sa v super komfortných nastaviteľných kreslách, pochutnaj si na špičkovom menu, nasaď si špeciálne slúchadlá tlmiace zvuk naokolo a daj si drink. Tvoj let do exotiky môže po novom nabrať úplne nový rozmer. Vypelikánovali sme pre teba letenky z Košíc na Maurícius v ekonomickej triede za 539€ a v luxusnej Premium Economy za 969€. To je aktuálne menej než za koľko sa lieta v ekonomickej triede z Viedne na Maurícius!

Reklama

Leť v Premium Economy na Maurícius

Premium Economy od Austrian Airlines je luxus za malý príplatok

46kg podpalubná batožina

Jedna dvadsaťtrikilová podpalubná batožina niekedy nestačí. Austrian Airlines to vedia, preto všetci tí, ktorí si vyberú prémiovú ekonomickú triedu môžu cestovať rovno s dvomi 23 kilogramovými batožinami.

Drink na privítanie

Aby ste sa cítili komfortne už od začiatku, hneď po nástupe do lietadla vám prinesú váš welcome drink. Niečo také je pri mnohých aerolinkách výsadou len pre cestujúcich v biznis triede.

Obrovský priestor pre nohy

Sedenie je jednou z hlavných devíz novej Premium Economy. Všimnete si to ihneď po usadení. Množstvo priestoru pre nohy a kolená, špeciálna opierka na chodidlá, ergonomické opierky na lakte, hlavu a krk a možnosť sklopiť sedadlo do 40° uhlu v ktorom sa cestuje omnoho príjemnejšie. Napokon veľa napovie aj fotografia nižšie.

Ak chcete čas strávený na palube využiť pracovne, Premium Economy je na to pripravená. Vaše opierky na lakte sa vedia v priebehu pár sekúnd zmeniť na funkčný stolík schopný udržať váš laptop. Napokon si počas letu môžete dobiť aj svoje mobilné zariadenia či počítač, každý cestujúci prémiovej ekonomickej triedy môže využiť USB zásuvky a taktiež plne funkčnú 220V zásuvku.

Zábava na palube

12-palcové dotykové obrazovky, diaľkové ovládanie, špičkové odhlučnené slúchadlá a USB porty spravia z vášho sedadlá improvizované kino (alebo skôr pohodlný priestor na nikým nerušený spánok? :). Vyberte si z obrovskej ponuky filmov, seriálov a hudby. Dostupnosť vašich obľúbených filmov si viete skontrolovať aj priamo na stránke Austrian Airlines.

Hody ako v biznis triede

Troj- až štvorchodové menu a možnosť vybrať si z 3 typov hlavných jedál. Catering v prémiovej ekonomickej triede Austrian Airlines možno v porovnaní s ostatnými aerolinkami umiestniť na najvyššie priečky.

Samozrejmosťou je snack pred vzlietnutím, prípadne raňajky v závislosti od času, kedy cestujete. V ponuke nápojov máte k dispozícii rakúske vína, pivo, kávu, čaj a destiláty – počas celého letu a bezplatne. Pitný režim v podobe fľaše s vodou nájdete ihneď po príchode na svoje miesto.

Takýto praktický balíček nedostanete všade

Viete čo je amenity kit? Je to malý, vkusný, praktický balíček plný užitočných maličkostí, ktoré sa vám na vašej ceste budú hodiť. Obsahuje napríklad štuplíky do uší, ponožky, zubnú kefku a množstvo ďalších vecí pre vašu osobnú potrebu.

Boeing 777-200 ER Austrian Airlines

(po kliknutí na obrázok sa vám otvorí 360° pohľad do lietadla)

Boeing 767-300 ER Austrian Airlines

(po kliknutí na obrázok sa vám otvorí 360° pohľad do lietadla)


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

  • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    Prosím, ohodnoťte náš článok.
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérky Eliška a Nina.

Hore