Nájdeš nás aj na:

Európa

Popradské letisko zrejme od jesene získa nové spojenia. Vedenie hovorí najmä o Škandinávii

Popradské letisko zrejme od jesene získa nové spojenia. Vedenie hovorí najmä o Škandinávii

Popradské letisko plánuje od tohtoročnej jesene spustiť viacero noviniek. Pred časom avizovalo priamu linku do Bratislavy či do Prahy, najnovšie vedenie letiska hovorí o novom spojení do Fínska, Švédska alebo Nórska. Manažment Poprad-Tatry to však zatiaľ nechce spresniť, informuje Denník N.

Reklama

Vedenie popradského letiska si praje aj pravidelné spojenie s Izraelom.

Letisko Poprad-Tatry bolo dlhé roky v strate, tento rok sa však ocitlo v zelených číslach a plánuje viacero noviniek.

Osobná letecká doprava má v Poprade význam najmä vďaka zahraničným turistom, ktorí prúdia do Vysokých Tatier a Slovákom pracujúcim v zahraničí.

Akciové letenky z Popradu

Zdroj: Denník N


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected] Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected] Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

  • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 12-krát denne
  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    5/5 - (3 votes)
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérka Eliška a Nina.