Nájdeš nás aj na:

Citybreaky

PONUKA DŇA: Letenka, 3* hotel v Porte aj lístok na vlak do Bragy za 209€

PONUKA DŇA: Letenka, 3* hotel v Porte aj lístok na vlak do Bragy za 209€

Porto – čarovné a romantické mesto postavené na brehu Atlantického oceánu.  Počuli ste už o portugalskom Porte? Ľudia si odtiaľ nosia domov nielen skvelé víno, ale aj zážitky! Jeho Staré mesto patrí do zoznamu UNESCO, sídli tu najkrajšie kníhkupectvo na svete a preteká rieka Douro. Chceli by ste sa tam ísť pozrieť aj vy? Využite našu akciovú ponuku s letenkami a 3*hotelom za 209€.

Reklama

V cene je aj obojsmerný lístok vlakom zo stanice Sao Bento z Porta do kopcami obklopenej portugalskej Bragy. Cesta trvá asi hodinu, je rýchla, pohodlná a ponúka veľmi pekné výhľady na portugalskú krajinu.

Výlet v Porte: 3 noci s raňajkami za 209€

  • Cena je konečná, platí pre 1 osobu. Obsahuje už všetky povinné poplatky.

KAM? Hotel da Bolsa***, Porto, Portugalsko

KEDY? štvrtok 23. – nedeľa 26. január 2020

ODKIAĽ? Letisko Viedeň

ČO JE V CENE? Obojsmerná letenka, všetky letiskové a palivové polatky, 3 noci v 3* hoteli, raňajky, príručná batožina
+ lístok na vlak na trase Porto Sao Bento – Braga – Porto Sao Bento v tretí deň pobytu

Braga

RÝCHLA REZEVÁCIA


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected] Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected] Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

  • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 12-krát denne
  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    5/5 - (1 vote)
Komentáre

Hana je z Bratislavy, kde vyštudovala žurnalistiku. Vyskúšala si život vo Varšave ako študent médií a v Berlíne ako redaktor v online magazíne. Pracovné skúsenosti ju zaviali do cestovného ruchu a tam sa doteraz cíti ako doma. Miluje víkendové city breaky po európskych destináciách, ale aj exotiku.

Hore