Nájdeš nás aj na:

Letenky

V Izraeli pri mori. Pobyt len za 289€

Veľmi nás potešila správa, že Ryanair poletí do izraelského Eilatu, pretože vďaka tomuto spojeniu vám teraz môžeme ponúknuť skvelý pobyt v izraelskom Miami. Eilat sa nachádza na hraniciach Jordánska a Izraela. A keďže je Izrael relatívne malý, z Eilatu sa dostanete do ktoréhokoľvek kúta krajiny. Ste pri mori, no keď sa rozhodnete pre históriu v Jeruzaleme alebo pre ultra-moderný Tel Aviv, v oboch ste do pár hodín. A keď vám Izrael nestačí, Jordánsko je len na skok. Päť kilometrov z Eilatu. A bola by škoda nepozrieť si Petru. Najslávnejšie skalnaté mesto na svete.

Reklama

TIP REDAKCIE:

Do skalnatého mesta v Petre sa dostanete jednoducho. Autobusom sa dopravíte k hraniciam a odtiaľ vás touroperátori budú navigovať. Dňové výlety do Petry, ktorá je na zozname UNESCO sú veľmi populárne a nie sú vôbec drahé. Ak si prenajmete auto, pokojne ho nechajte na hraničnom priechode, kde je pre tieto účely vytvorené parkovisko. Na jordánskej strane len nastúpite do taxíka, akú cenu si však dohodnete je už len a len na vás.

POBYT V EILATE LEN ZA 289€

Pobyt obsahuje: spiatočnú letenku a 4* hotel s raňajkami. Cena je vrátane všetkých poplatkov.

Pobyt v Izraeli

Sleduj Pelipecky aj na facebooku a už Ti neujde žiadna pecková ponuka! :)


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    Prosím, ohodnoťte náš článok.
Komentáre
Hore