Nájdeš nás aj na:

Letenky

Phuket, Hongkong a Kuala Lumpur od 389 eur!

Ak chcete tento rok skúsiť Thajsko, Malajziu alebo Čínu, máme pre vás skvelý tip. Letecká spoločnosť Air China odštartovala výpredaj leteniek do Juhovýchodnej Ázie z Budapešti. Destinácie ako Phuket, Kuala Lumpur alebo Hongkong teraz kúpite v termínoch počas hlavnej sezóny veľmi, veľmi lacno. Presvedčte sa sami:

Reklama

Budapešť – Hongkong – Budapešť

Rezervuj letenku za 389 eur

Hong Kong výškové budovy

Hongkong, alebo po čínsky voňavý prístav, pozostáva z vyše 200 ostrovov. Je to jedno z najľudnatejších miest na svete, a preto sa mesto rozhodlo preľudnenie vyriešiť stavbou mrakodrapov, ktorých je tu toľko, že Hongkong patrí k mestám s najväčšou koncentráciou výškových budov na svete na km2! Práve z týchto mrakodrapov sú najkrajšie výhľady – veď najvyšší z mrakodrapov má 484 metrov! V bedekroch sa dočítate, že najkrajší výhľad je z Viktoria Peak. Nič moc, však? Také je najvertikálnejšie mesto na svete.

Hong Kong výškové budovy

Budapešť – Kuala Lumpur – Budapešť

Rezervuj letenku za 419 eur

Kuala Lumpur Petronas Towers

Kuala Lumpur je výstavnou skriňou Juhovýchodnej Ázie a Petronas Towers sú neodmysliteľnou časťou mestskej panorámy. Vydajte sa sem večer, keď sa veže rozžiaria, je nemožné si ich nevšimnúť! Buď sa rozhodnete spoznávať túto malajzijskú krásku, alebo bude Kuala Lumpur len vstupnou bránou do jedného veľkého dobrodružstva! Je to totiž skvelý východiskový bod na cestovanie po Juhovýchodnej Ázii. Nízkonákladová spoločnosť AirAsia tu má svoju najväčšiu základňu.

Budapešť – Phuket – Budapešť

Rezervuj letenku za 499 eur

Phuket Hongkong Kuala Lumpur

Najobľúbenejší thajský ostrov a jedna z najnavštevovanejších oblastí Juhovýchodnej Ázie. Tak možno charakterizovať Phuket. No prívlastkom „jeden z najnavštevovanejších“ sa nenechajte odradiť – stále si zachováva svoj šarm, nádherné pláže a krásne azúrové more. Patong, Karon, Kata, Phang Nga, Koh Panyee, Wat Chalong, Phi Phi. Nič vám to nehovorí? Potom ste ešte zrejme nenavštívili Phuket, a tu je 10 dôvodov, prečo sa to oplatí absolvovať.

Prečo cestovať s Air China

Barcelona z Viedne za 100 eur

Lety Air China z Budapešti sú prevádzkované Airbusom A330, teda lietadlom, s ktorým sa najčastejšie stretnete len na diaľkových letoch. V praxi to znamená, že poletíte komfortne – každý pasažier má vlastný televízor, ergonomické sedadlá, počas letu sa podáva hlavné jedlo aj nápoje a v cene letenky je zahrnutá aj 23kg batožina.

V súčasnosti Air China disponuje viac ako 260-timi lietadlami a operuje lety na viac ako 150 medzinárodných linkách. Rozsiahla sieť vnútroštátnych liniek pokrýva takmer 100 destinácií v rámci Číny, medzinárodné linky sú prevádzkovaé hlavne do štátov Ázie, Austrálie, Európy, a do niektorých vybraných destinácií v Južnej Afrike a Spojených Štátoch. V našom okolí je možné využiť lety z Viedne či Budapešti.

Letecká spoločnosť bola oficiálne založená v roku 1988. Air China je evidovaná ako národná spoločnosť Číny so sídlom v Pekingu a od roku 2007 je členom aliancie leteckých prepravcov Star Alliance. Air China je jedna z mála čínskych leteckých spoločností, ktoré lietajú do destinácií v Ázii, Austrálii, Európe, Severnej a Južnej Amerike. Na logu leteckej spoločnosti je zobrazený ohnivý vták Fénix, po ktorom je pomenovaný aj míľový program aerolinky PhoenixMiles.

pelipecky_instagram

Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na redakcia@pelipecky.sk. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na novinky@pelipecky.sk. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodila dcérka Eliška.

Odporúčame

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

Testovanie otvára cestovanie! Ak budeme teraz zodpovední, čoskoro opäť balíme kufre na dovolenku https://t.co/Wd3hA2kuD6 #novinky6 hodiny dozadu
PONUKA DŇA: Dovolenka doma tento víkend za 0 €, až potom Maldivy https://t.co/cicacQblBM #novinky6 hodiny dozadu
Letiská v New Yorku budú za nenosenie rúšok rozdávať pokuty https://t.co/KlqputllVC #letenky7 hodiny dozadu
Vianočné trhy v Nurembergu patria medzi najstaršie v Nemecku. Tento rok sa nekonajú https://t.co/tOmGlz81Ho #novinky9 hodiny dozadu
Michelinská reštaurácia v Budapešti podáva luxusné jedlo na kolotoči https://t.co/aJ0F2oULDh #novinky10 hodiny dozadu
Konečne! Na trase Londýn – New York spustia bezplatné rýchlotesty na COVID-19 https://t.co/R89On7teXs #letenky1 deň dozadu
Tip na netradičné ubytovanie na Slovensku – Kutica https://t.co/k3pOM7JPhS #dovolenky1 deň dozadu
Maurícius ponúka víza na dlhodobý pobyt. Tu sú podmienky https://t.co/XF9YbLn11T #novinky1 deň dozadu
THAI Airways predávajú tašky vyrobené zo starých záchranných viest https://t.co/KZAOtM1ymi #novinky1 deň dozadu
Bude testovanie na hraniciach? Sprísnia režim s ČR? Odpoveď prinesú najbližšie dni https://t.co/Alwufub9W8 #novinky1 deň dozadu

Odporúčame tiež:

Reklama
Reklama
Hore