Nájdeš nás aj na:

Amerika

Pecka z Južnej Ameriky: Paraguaj z Paríža za 349 EUR!

Už dlho sme tu nemali takúto cenovú bombu z Južnej Ameriky. Vlastne, do destinácie Asuncion ide o prvú takúto lacnú letenku. Síce je odlet z Paríža, no vyvažuje to skutočne bezkonkurenčná cena 349 eur za spiatočnú letenku.

V cene máš len príručnú batožinu (podpalubná sa dá dokúpiť za 95 eur/spiatočne) a vyberať môžeš z termínov od marca až do decembra 2019. Letí sa spoločnosťou LATAM a počas letu absolvuješ jedno komfortné medzpristátie v Sao Paulo (2-3 hodiny).

Do Paríža sa vieš dopraviť veľmi lacno z Bratislavy či Viedne, spiatočná letenka bez batožiny sa dá rezervovať od 39 eur.

TIP: V ponuke sú aj letenky do Peru aj Argentíny od 439 EUR.

Paraguaj za 349 EUR

✈ odlet z Paríža 🛄 príručná batožina 🗓 marec – december 2019

PARÍŽ – ASUNCION – PARÍŽ ZA 349 EUR REZERVUJ LETENKY

Víza Paraguaj

Slovenskí turisti cestujúci do Paraguaja nepotrebujú víza. Medzi Slovenskom a Paraguajom platí bezvízový styk po dobu 90 dní. Potrebuješ teda len platný cestovný pas, ktorý ma aj po návrate z destinácie platnosť aspoň 6 mesiacov.

Ubytovanie v Paraguaji

V meste Asuncion nájdeš množstvo známych hotelových značiek ako Sheraton alebo Wyndham, ubytovanie v hoteli pre 2 osoby možno rezervovať na noc od 35 eur. Ceny ubytovania si vieš skontrolovať priamo na stránke Pelikána.


Aerial view of Parana River on the border of Paraguay and Brazil

5 (100%) 2 votes
Pokračovať v čítaní
Klikni a nechaj nám komentár

Radi si prečítame tvoj názor, nechaj nám odkaz!

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hore