Nájdeš nás aj na:

Amerika

Pecka z Južnej Ameriky: Paraguaj z Paríža za 349 EUR!

Už dlho sme tu nemali takúto cenovú bombu z Južnej Ameriky. Vlastne, do destinácie Asuncion ide o prvú takúto lacnú letenku. Síce je odlet z Paríža, no vyvažuje to skutočne bezkonkurenčná cena 349 eur za spiatočnú letenku.

V cene máš len príručnú batožinu (podpalubná sa dá dokúpiť za 95 eur/spiatočne) a vyberať môžeš z termínov od marca až do decembra 2019. Letí sa spoločnosťou LATAM a počas letu absolvuješ jedno komfortné medzpristátie v Sao Paulo (2-3 hodiny).

Do Paríža sa vieš dopraviť veľmi lacno z Bratislavy či Viedne, spiatočná letenka bez batožiny sa dá rezervovať od 39 eur.

TIP: V ponuke sú aj letenky do Peru aj Argentíny od 439 EUR.

Paraguaj za 349 EUR

✈ odlet z Paríža 🛄 príručná batožina 🗓 marec – december 2019

PARÍŽ – ASUNCION – PARÍŽ ZA 349 EUR REZERVUJ LETENKY

Víza Paraguaj

Slovenskí turisti cestujúci do Paraguaja nepotrebujú víza. Medzi Slovenskom a Paraguajom platí bezvízový styk po dobu 90 dní. Potrebuješ teda len platný cestovný pas, ktorý ma aj po návrate z destinácie platnosť aspoň 6 mesiacov.

Ubytovanie v Paraguaji

V meste Asuncion nájdeš množstvo známych hotelových značiek ako Sheraton alebo Wyndham, ubytovanie v hoteli pre 2 osoby možno rezervovať na noc od 35 eur. Ceny ubytovania si vieš skontrolovať priamo na stránke Pelikána.


Aerial view of Parana River on the border of Paraguay and Brazil

5 (100%) 2 vote[s]
Pokračovať v čítaní
Advertisement

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodila dcérka Eliška.

Komentáre
Advertisement Booking.com

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

Streda, 26. jún 2019
14:38 | Šialená ponuka na cestu okolo sveta platí aj dnes! Zaži jednou cestou Kaliforniu, Tahiti, Nový Zéland a Šanghaj za 1499 eur.

Utorok, 25. jún 2019
9:25 | Veľmi lacný Štokholm! Leť v lete za 33 eur z Viedne.

1 2 3 62

Odporúčame tiež:

Advertisement
Advertisement
Hore