Nájdeš nás aj na:

Dovolenky

OBLU XPERIENCE Ailafushi: novučičký maldivský rezort je ako stvorený pre rodinnú dovolenku

Existuje na Maldivách rezort, ktorý dokáže uspokojiť všetkých členov rodiny rovnako kvalitne? Novučičký rezort OBLU EXPERIENCE Ailafushi (otvorený v roku 2021) má na to všetky predpoklady. Kým deti sa vyšantia vo viacúrovňovom detskom klube či bazéne, rodičia sa môžu vychutnať bezstarostnú dovolenku s množstvom dostupných aktivít či relaxačných procedúr. Veď uznaj, nie každý maldivský rezort sa môže pochváliť tak kvalitnými kúpelmi, navyše s famóznym výhľadom na oceán. OBLU EXPREINCE Ailafushi je len na skok od medzinárodného letiska v Malé, cesta do rezortu trvá rýchloloďou len 15 minút. Rezort sa tiež môže pochváliťvysokým hodnotením kvality na Booking.com, od párikov dostáva priemerné hodnotenie 9,2.

Reklama

All-inclusive plán Fushi je skvelý

All-inclusive plán Fushi je bohatý a uspokojí milovníkov pohybu, rovnako ako tých, čo radi leňošia pri mori. Okrem nápojov a stolovania môžu klienti využiť aj vodné športy, zacvičiť si v posilňovni nad vodou (ten výhľad je neuveriteľný!) a sledovať živé hudobné vystúpenia – to všetko je súčasťou ich pobytu.

Medzinárodná bufetová reštaurácia rezortu je otvorená po celý deň, pochutnať si možno na lokálnych, ale aj overených celosvetových pokrmoch. Vo večerných hodinách si zájdi do koktejlového baru, kde si môžeš vychutnať špeciálne drinky v krásnom prostredí a navyše s kulisou kvalitnej klubovej hudby. Za príplatok sa možno najesť aj vo veľkolepej podvodnej reštaurácii či futuristickom food trucku.

Útulné izby sú navrhnuté s čalúnenými posteľami kráľovskej veľkosti a všetky majú výhľad na oceán. Takže plán je jasný. Ubytuj sa v plážovej vile a zo svojej postele ťa od oceánu delí len pár metrov. K dispozícii sú tiež rodinné izby Ocean View s dvoma spálňami a kúpeľňami, ktoré majú rovnako ľahký prístup na pláž.

Všetky ubytovacie jednotky v rezorte majú klimatizáciu, priestor na posedenie a súkromnú kúpeľňu s bidetom, županmi a papučami. K vybaveniu patrí aj satelitná TV s plochou obrazovkou a trezor. Všetky izby sú zariadené šatníkovou skriňou a vybavené rýchlovarnou kanvicou.

Čím je rezort OBLU EXPERIENCE Ailafushi výnimočný?

 • Veľké množstvo apartmánov má výhľad na oceán, prípadne rovno aj priamy prístup na pláž či do lagúny.
 • Obrovský bazén s rozlohou 1 000 m²
 • Romantická atmosféra pri večeri na pláži v zážitkovom Copper Pot Food Truck.
 • V tomto rezorte zábava nekončí – DJ a živé koncerty a sú tu každý večer
 • Špičková zábava a večierky pre najmenších vo viacúrovňovom detskom klube so snack barom.
 • ELE | NA The Spa – ponúka jedinečné záhradné komunitné kúpele a saunu s výhľadom na oceán.


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


 • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
  • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
  • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
  5/5 - (2 votes)
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérka Eliška a Nina.

Hore