Nájdeš nás aj na:

Ázia

Z Budapešti do Tatarstanu! Nová linka Wizz Air: Kazaň

Z Budapešti do Tatarstanu! Nová linka Wizz Air: Kazaň

Nízkonákladová spoločnosť Wizz Air spustí novinku zo svojej základne v Budapešti. Od 30. októbra začne pravidelne lietať do ďalekej Kazani. Prevádzkováná bude dvakrát do týždňa, vždy v stredu a v nedeľu. Kazaň bude po Moskve a Petrohrade treťou destináciou Wizz Air v Rusku operovanou z Budapešti.

Reklama

Mesto Kazaň leží na brehu Volgy a je jedným z najstarších ruských miest. Dnes je hlavným mestom Tatarstanu, autonómnej ruskej republiky. Kazaň sa označuje za tretie hlavné mesto Ruska a turisti v ňom nájdu množstvo pamiatok, napokon aj Kazaňský kremeľ je zapísaný na zozname UNESCO!

Letenky sa už objavili v rezervačných systémoch a aj prostredníctvom Pelikána si môžeš zakúpiť túto letenku za uvádzacie ceny od 115 EUR.

Ako získať cenu 115 eur?

Klikni na odkaz nižšie, vyber si z kalendára vhodný termín a v objednávke na Pelikan.sk zadaj náš pelipeckársky zľavový kód:

PECKYJUL10

a budeš to mať o 10 eur lacnejšie!

Budapešť Priamy let Kazaň Priamy let Budapešť
3h 25m 3 h 25m
od 115 Rezervuj
Kazaň je hlavné mesto ruského Tatarstanu.

Pri ceste do Ruska si nezabudni vybaviť ruské víza.

Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na redakcia@pelipecky.sk. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na novinky@pelipecky.sk. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodila dcérka Eliška.

Odporúčame

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

Aeroflot sa už vracia aj do Prahy. Linka do Moskvy bude spustená 1. októbra https://t.co/f0OPAGzo80 #novinky2 dni dozadu
Záruka návratu, meniteľné letenky i Wi-Fi zdarma. 10 dôvodov, prečo odporúčame lietať s Austrian Airlines https://t.co/YO3iJhnJGM #letenky2 dni dozadu
PONUKA DŇA: 3 noci na Mykonose v 3*hoteli s raňajkami za 189€ https://t.co/3hyWx6EkCd #dovolenky2 dni dozadu
Najkvalitnejšie nebo na svete? Jedno z nich má talianske mesto Lignan https://t.co/I6cqrdp55b #cestopisy2 dni dozadu
Bude test na COVID-19 bežnou súčasťou check-inu? Aerolinky sa už na to pripravujú https://t.co/jAa4f25PQg #novinky2 dni dozadu
Nízke Tatry – Chopok – gurmánsko-turistický trip https://t.co/0IOROOWOrF #cestopisy2 dni dozadu
10 najkratších európskych letov za rok 2019 https://t.co/YjA9ohhV7O #cestopisy2 dni dozadu
Zelené krajiny cestovateľského semafora: všetko čo treba vedieť o vstupe a tranzite https://t.co/SGJb5njzCa #letenky2 dni dozadu
Južná Afrika má nové aerolinky. Pomenovať ich má verejnosť https://t.co/MjvngLt38L #novinky2 dni dozadu
Sydney chce využiť pandémiu a zmeniť sa na 24-hodinové mesto https://t.co/mbB3srNUAI #novinky2 dni dozadu

Odporúčame tiež:

Advertisement
Advertisement
Hore