Nájdeš nás aj na:

Letenky

Nika miluje Európu, my zase jej cestovateľské videá

Všetko, čo k životu potrebuješ, je cestovný doklad. Takým mottom sa riadi mladá Slovenka Nika, ktorej Instagram žiari super fotkami a videami. Aj vďaka nemu sme zistili, že miluje Prahu, Paríž, Grécko, či nórsky Bergen.

Reklama

Čo dodať? Asi už len toľko, že sa radi pozeráme na pekné destinácie so sympatickými Slovenkami a Slovákmi, ktorý cestujú nielen do Ázie a Ameriky, ale objavujú aj krásy Slovenska a Európy.

Takto vyzerá Bergen očami Niky

Takto Grécko

Takto Paríž

P.S.: Tieto a podobné videá, ktoré nám Pelipeckárom posielate – robia nám veľkú radosť, preto ak máš aj ty svoje videá na YouTube, Instagrame, pošli nám ho na FB alebo nás označ na Instagrame hashtagom #pelipecky – radi to zverejníme!


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    5/5 - (5 votes)
Komentáre

Už päť rokov pre teba náš tím loví lacné letenky, dovolenky a píše tipy na cestovanie po celom svete. V našej slovenskej redakcii sedí Hanka, Katka, Aďa a Roland, ktorí pre teba hľadajú to najlepšie zo sveta cestovania 24 hodín, 7 dní v týždni.

Hore