Nájdeš nás aj na:

Cestovatelia

Nika miluje Európu, my zase jej cestovateľské videá

Všetko, čo k životu potrebuješ, je cestovný doklad. Takým mottom sa riadi mladá Slovenka Nika, ktorej Instagram žiari super fotkami a videami. Aj vďaka nemu sme zistili, že miluje Prahu, Paríž, Grécko, či nórsky Bergen.Čo dodať? Asi už len toľko, že sa radi pozeráme na pekné destinácie so sympatickými Slovenkami a Slovákmi, ktorý cestujú nielen do Ázie a Ameriky, ale objavujú aj krásy Slovenska a Európy.

Takto vyzerá Bergen očami Niky

Takto Grécko

Takto Paríž

P.S.: Tieto a podobné videá, ktoré nám Pelipeckárom posielate – robia nám veľkú radosť, preto ak máš aj ty svoje videá na YouTube, Instagrame, pošli nám ho na FB alebo nás označ na Instagrame hashtagom #pelipecky – radi to zverejníme!

Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

  • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    Prosím, ohodnoťte náš článok.
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérka Eliška a Nina.

Hore