Nájdeš nás aj na:

Letenky

Na Filipíny z Viedne v hlavnej sezóne za 479 eur

Ako sa volá najznámejší liek na depresiu? Filipíny! Nádherné pláže, smaragdové ryžové polia a domov vždy šťastných a usmiatych obyvateľov. To ale nie je úplne najlepšie na Filipínach. Toto miesto vás prinúti dať výpoveď, skoncovať s nudným životom a začať svoj nový full-time job: preskúmať všetkých 7000 tropických ostrovov tohto jedinečného miesta. Nenechajte si ujsť letenku z Viedne za perfektných 479 eur. Letí sa leteckou spoločnosťou Air China a na výber sú termíny až do mája 2017! Filipíny z Viedne takto lacné nebývajú:

Reklama

Mega lacná letenka
Filipíny z Viedne za 479 eur

Manila je hlavné a najväčšie mesto Filipín. Po druhej svetovej vojne to bolo jedno z najviac zničených miest. V súčasnosti je to kozmopolitná metropola a často ju opisujú ako jediné mesto v Ázii, kde cítiť vplyv Španielska.

Panorama Filipin-min

Manila ale nie je to, čo preslávilo Filipíny medzi dovolenkármi. Sú to ostrovy. Mnoho ľudí tvrdí, že sú krajšie ako tie v Thajsku, vo Vietname a vlastne v celej Juhovýchodnej Ázii. My vám prinášame zopár záberov, ktoré to potvrdzujú.

Plaz na Filipinach-min

Laguna na Filipinach-min

Filipíny majú tropické podnebie s dvomi odlišnými obdobiami: dažďov a sucha. Obdobie „mokra“ začína na konci mája a trvá do začiatku novembra. Suchá sezóna začína od konca novembra do konca apríla. Takže ideálny čas na dovolenku je vtedy, keď u nás na Slovensku zúri najväčšia zima. Medzi decembrom a marcom.

Podmorsky svet na Filipinach

Filipíny z Viedne za 479 eur

Chcem ísť na Filipíny

pelipecky_instagram

Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na redakcia@pelipecky.sk. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na novinky@pelipecky.sk. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodila dcérka Eliška.

Odporúčame

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

Testovanie otvára cestovanie! Ak budeme teraz zodpovední, čoskoro opäť balíme kufre na dovolenku https://t.co/Wd3hA2kuD6 #novinky1 deň dozadu
PONUKA DŇA: Dovolenka doma tento víkend za 0 €, až potom Maldivy https://t.co/cicacQblBM #novinky1 deň dozadu
Letiská v New Yorku budú za nenosenie rúšok rozdávať pokuty https://t.co/KlqputllVC #letenky2 dni dozadu
Vianočné trhy v Nurembergu patria medzi najstaršie v Nemecku. Tento rok sa nekonajú https://t.co/tOmGlz81Ho #novinky2 dni dozadu
Michelinská reštaurácia v Budapešti podáva luxusné jedlo na kolotoči https://t.co/aJ0F2oULDh #novinky2 dni dozadu
Konečne! Na trase Londýn – New York spustia bezplatné rýchlotesty na COVID-19 https://t.co/R89On7teXs #letenky2 dni dozadu
Tip na netradičné ubytovanie na Slovensku – Kutica https://t.co/k3pOM7JPhS #dovolenky2 dni dozadu
Maurícius ponúka víza na dlhodobý pobyt. Tu sú podmienky https://t.co/XF9YbLn11T #novinky2 dni dozadu
THAI Airways predávajú tašky vyrobené zo starých záchranných viest https://t.co/KZAOtM1ymi #novinky3 dni dozadu
Bude testovanie na hraniciach? Sprísnia režim s ČR? Odpoveď prinesú najbližšie dni https://t.co/Alwufub9W8 #novinky3 dni dozadu

Odporúčame tiež:

Reklama
Reklama
Hore