Nájdeš nás aj na:

Novinky

Odlož si palubnú vstupenku, ak letíš do Dubaja s Emirates. Dostaneš super zľavy!

Od 1. januára sa vracia akcia My Emirates Pass, ktorá premení palubnú vstupenku na exkluzívny členský balíček. Cestujúci leteckej spoločnosti Emirates totiž budú môcť využiť zľavy na viac ako 500 miestach v Spojených arabských emirátoch – prostredníctvom palubnej vstupenky. Ako na to? Pri ceste do Dubaja alebo cez Dubaj medzi 1. januárom a 31. marcom 2019 sa stačí preukázať palubnou vstupenkou a dokladom totožnosti.

Reklama

 

Zľavy platia na obchody, podniky a iné zaujímavé veci. Okrem reštaurácií a populárnych outlet obchodov napríklad na vstupy do wellness, na outdoor eventyvodné športy, ale aj na nočný golfový kurz. (Celkový zoznam nájdeš na tomto odkaze.) Okrem obľúbených dubajských atrakcií sa ti teda ponúka množstvo iných možností, môžeš objaviť miesta, ktoré klasické bedekre neobsahujú.


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected] Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected] Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

  • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 12-krát denne
  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    5/5 - (1 vote)
Komentáre