Nájdeš nás aj na:

Afrika

Šialené multicity: Paríž – Abu Dhabi – Johannesburg – Nairobi – Paríž za 549€

Šialené multicity: Paríž – Abu Dhabi – Johannesburg – Nairobi – Paríž za 549€

Máš dobrodružnú povahu a chceš počas jednej dovolenky spoznať viacero krajín? Pozri, akú multicity kombináciu sme vypelikánovali. Letíš z Paríža na skok do Abu Dhabi, odtiaľ na 5 dní do Juhoafrickej republiky, následne do krásneho Nairobi (kde si nastavíš počet dní ľubovoľne) a potom naspäť cez Abu Dhabi v ktorom stráviš 3 dni. Pecka, čo povieš? Áno, ešte ti chýba letenka do Paríža, ale tú dnes vyriešiš za pár eur 😉

Reklama

S kým letím? Etihad Airways (na ceste z Paríža do Abu Dhabi obrovským Airbusom A380)

Čo je v cene? Spiatočná letenka, 2x 23kg batožina, palubný servis (jedlo, pitie), multimediálny zábavný systém

Paríž2 prestupyNairobi2 prestupyParíž
Johannesburg, Abu DhabiJohannesburg, Abu Dhabi
od 549 Rezervuj

Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov

  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP a tiež náš WhatsApp kanál.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut.
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne.

    5/5 - (9 votes)
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérka Eliška a Nina.

Hore