Nájdeš nás aj na:

Ázia

Luxusná Premium Economy od Lufthansy vyzerá takto

Luxusná Premium Economy od Lufthansy vyzerá takto

Viac miesta, viac batožiny a ešte lepší servis. Premium Economy trieda od Lufthansy je skrátka luxusný kompromis. Párkrát za rok sa tieto prepychové letenky objavujúv rezervačných systémoch za perfektné ceny. Rezervujte, ušetrite a leťte vo veľkom štýle do obľúbených destinácií. Pretože s týmito letenkami dovolenka začína už pri vstupe do lietadla!

Reklama

Väčší priestor pre nohy

Komfort na prvom mieste. Povedali si, keď vytvárali priestor pre sedadlá Premium Economy. Sľubujú až o 50 percent viac priestoru do všetkých strán. Okrem väčšieho priestoru pre nohy to znamená aj viac odkladacích priestorov a komfortnejšie sedenie.

Dostatok miesta pre nohy, polohovateľné sedadlá, multimediálny systém na vysokej úrovni.

Dve batožiny do 23 kg

Do Dubaja na nákupy? Alebo skrátka milujete svoje oblečenie a chcete si ho so sebou vziať čo najviac? V Premium Economy Lufthansa máte dve podpalubné batožiny do 23 kg. Takže 46 kg a dvojnásobne viac ako v bežnej ekonomickej triede. A to nie je málo!

Odložte si svoj welcome drink

Prémiové lietanie je o zážitkoch. Lufthansa vás po nástupe na palubu privíta welcome drinkom a po usadení si všimnete ešte jeden príjemný detail. Špeciálny priestor na operadle, kde si môžete bezpečne uložiť svoj drink. Milé, však?

Niečo ako drinky a pitný režim je dnes samozrejmosťou aj pri ekonomickej triede. Avšak pri tej prémiovej máte na výber lepšie menu, ako ostatní!

Skvelé jedlo servírované v porceláne

Už ste sa pohodlne usadili, užili si drink a teraz si vychutnajte výborné jedlo servírované v čínskom porceláne. A žiaden plastový príbor! V odkladacom priestore pred vami nájdete aj minerálku, nemusíte tak čakať na obsluhu a pýtať si vodu 😉

Ochutnávajte zo všetkého a vychutnávajte si vysoký komfort. Do destinácie predsa treba priletieť dobre naladený a odpočinutý!
Typické menu v prémiovej ekonomickej triede.

Prémiový balíček

Nájdete v ňom všetko, čo budete potrebovať k osobnej hygiene a komfortnému spánku. Reč je o darčekovom kozmetickom balíčku (amenity kit), ktorý obsahuje klapky na oči, štuplíky do uší, zvlhčenú utierku a zubnú kefku.

Všetko, čo na dlhej ceste budete potrebovať k svojej hygiene nájdete v tomto vkusnom vrecúšku, ktoré vám zostáva na pamiatku.

Najnovšie filmy, 2 USB zásuvky

Veľká dotyková obrazovka, najnovšie filmy, hry a všetko dostupné aj cez diaľkové ovládanie. Potrebujete počas cesty pracovať? V Premium economy mysleli aj na to. Vysunúť si môžete špeciálny stolík upravený pre potreby notebookov a samozrejmosťou je napájanie do elektrickej siete či 2 USB zásuvky.

S multimediálnym systémom nuda s týmito letenkami skutočne nehrozí.
Potrebujete pracovať? Na také niečo máte v Premium Economy Lufthansa ideálne podmienky.

Lufthansa biznis salónik výhodnejšie

Vychutnajte si čas pred odletom, občerstvite sa, odpočinte. Ako cestujúci Premium Economy sa máte možnosť dostať aj do biznis salóniku určeného pre cestujúcich vo vyšších triedach, za zľavnený poplatok. Čítajte celosvetovú dennú tlač, jedzte vynikajúce snacky a pite to najlepšie z ponuky – rovnako ako v all you can eat reštauráciach.

Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodila dcérka Eliška.

Odporúčame

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

12 tatranských hotelov, ktoré sú láska na prvý pohľad https://t.co/fAK2z21DFR #dovolenky19 hodín dozadu
Nórsko od 15. júla otvorí hranice pre viaceré krajiny vrátane Slovenska https://t.co/3muQH1DkbK #novinky2 dni dozadu
Od dnes sa z Bratislavy lieta do Malagy, od zajtra na Sardíniu https://t.co/iSbYDx4Q1u #letenky2 dni dozadu
Pri ceste do Grécka nezabudnite vyplniť online dotazník (aktualizované) https://t.co/wADZn4OYHE #letenky2 dni dozadu
Hotel Srdiečko. Južné svahy Nízkych Tatier vás obklopia srdečnosťou https://t.co/T2KHbp20JJ #cestopisy2 dni dozadu
Aerolinky LEVEL zrejme skončia aj vo Francúzsku, ponúkali lacný Karibik https://t.co/Y1s0HxtaVD #novinky2 dni dozadu
Ryanair má 35 rokov. Začínal s jedným lietadlom a 25 zamestnancami! https://t.co/Uxed65W35f #letenky2 dni dozadu
Grécko ponúka turistom zľavy na letenky a rodinné akcie https://t.co/9kSuV7g8cY2 dni dozadu
Etihad Airways budúci týždeň spustia novú nízkonákladovku v Abu Dhabi https://t.co/HWcbMY9kD7 #novinky2 dni dozadu
Taiwanské letisko ponúka falošné lety pre ľudí, ktorí už bez cestovania nevydržia https://t.co/xlxRCSvjnP #novinky2 dni dozadu

Odporúčame tiež:

Advertisement
Advertisement
Hore