Nájdeš nás aj na:

Koronavírus

Poľský LOT od septembra obnoví linku do Číny

Poľský LOT od septembra obnoví linku do Číny

Poľské aerolinky LOT začnú od 2. septembra 2020 opäť lietať do Číny. Na programe je zatiaľ jedno priame letecké spojenie: Varšava-Tianjin-Varšava. Na linke sa objavia obľúbené Dreamlinery (Boeing 787-8 a 787-9).

Reklama

Poľská spoločnosť bude do Číny zatiaľ lietať s dvojtýždňovou frekvenciou. V septembri a októbri by však už malo dôjsť k navýšeniu tohto letového plánu.

LOT bude lietať bez medzipristátia na čínske letisko TIANJIN BINHAI, ktoré sa nachádza menej ako 200 kilometrov od hlavného mesta Číny. Letisko Tianjin je tiež jednou z najväčších nákladných základní v severnej Číne.

Letový plán novej linky do Číny:

 • ✈ LO 093 WAW-TSN 17:15 – 09:00 + 1 – streda
 • ✈ LO 094 TSN-WAW 10:30 – 16:15 – piatok

Pred cestou do Číny budú vo Varšave od cestujúcich vyžadovať negatívne výsledky testu RT-PCR na COVID19 vykonaného najneskôr 72 hodín pred odletom. Každý cestujúci, ktorý príde z Poľska, sa po pristátí na letisku Tianjin podrobí zdravotnej prehliadke.


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


 • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
  • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
  • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
  Prosím, ohodnoťte náš článok.
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérka Eliška a Nina.

Hore