Nájdeš nás aj na:

Koronavírus

NOVINKA: Poľské aeorolinky LOT začnú lietať z Krakova do Istanbulu

NOVINKA: Poľské aeorolinky LOT začnú lietať z Krakova do Istanbulu

Od 27. apríla 2023 spustí spoločnosť LOT lety na trase z Krakova do Istanbulu. Aerolinky budú na trase premávať 3-krát týždennev utorok, štvrtok a nedeľu.

Reklama

Embraer 175 poľskej spoločnosti má odštartovať z Krakova o 17.10 hod. a pristátie v Istanbule je naplánované na 20.30 miestneho času. LOT bude odlietať z Istanbulu o 21.20 hod. a pristátie v Krakove je naplánované na 22.20 hod.

Spojenie z Krakova bude realizované v spolupráci s Turkish Airlines v rámci partnerstva Star Alliance. Poliaci zároveň informovali, že nedávno zvýšil počet spojov na trase z Varšavy do Istanbulu na 17 týždenných spojov.

Akciové letenky


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    5/5 - (4 votes)
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérka Eliška a Nina.

Hore