Nájdeš nás aj na:

Koronavírus

Los Angeles testuje priamo na letisku

Los Angeles testuje priamo na letisku

Medzinárodné letisko Los Angeles ponúka rýchlotesty na COVID-19, ktoré sprocesuje laboratórium priamo na letisku. Cieľom je bezpečná možnosť otestovania sa pred odletom či po prílete.

Reklama

Výsledky PCR testu majú pasažieri do niekoľkých hodín. Terminál 6 ponúka výsledky od 3-5 hodín, Terminál 2 a Tom Bradley zasa 24 hodín. Niektoré testovacie miesta sú dostupné aj na počkanie, letisko však odporúča rezervovať si termín vopred.

Pri testovaní sú použité krycie tienidlá a oddelovače, ktoré zabezpečujú fyzickú vzdialenosť pri čakaní. Pasažieri svoje výsledky dostanú v elektronickej podobe, letisko k nim prítup nemá. Test z letiska v Los Angeles uznáva aj Havaj, píše Simple Flying.

PCR test stojí 125 dolárov. Letisko plánuje spustiť tiež antigénové testovanie.


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    1/5 - (1 vote)
Komentáre

Hana je z Bratislavy, kde vyštudovala žurnalistiku. Vyskúšala si život vo Varšave ako študent médií a v Berlíne ako redaktor v online magazíne. Pracovné skúsenosti ju zaviali do cestovného ruchu a tam sa doteraz cíti ako doma. Miluje víkendové city breaky po európskych destináciách, ale aj exotiku.

Hore