Nájdeš nás aj na:

Novinky

Lietadlo z hollywoodského filmu Nezničiteľní 3 navštívilo letisko Bratislava

Lietadlo z hollywoodského filmu Nezničiteľní 3 navštívilo letisko Bratislava

Antonov An-26, na ktorom sa prepravovali hlavní hrdinovia filmu The Expendables 3 – Sylvester Stallone, Arnold Schwarzenegger, Antonio Banderas a Mel Gibson – uplynulý týždeň navštívil letisko v Bratislave. Lietadlo ukrajinského dopravcu Eleron Aviation priviezlo zo Španielska automobilové súčiastky. Informovalo o tom Letisko Bratislava na svojom Facebooku.

Reklama

„Lietadlo má na svojom trupe namaľované čeľuste žraloka a obrázky ľudských lebiek a vrany. Maľba bola zhotovená ešte pred natáčaním filmu a letecká spoločnosť sa ju rozhodla uchovať a nepremaľovať, lietadlo má viac ako 30 rokov, je stále prevádzkyschopné, využíva sa ako nákladné lietadlo. Registrované je na Ukrajine a má aj svoje meno, registráciou sa volá Kilo,“ píše sa v popiske k fotografiám.

Zdroj fotografií: www.facebook.com/letiskobratislava


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    Prosím, ohodnoťte náš článok.
Komentáre

Už päť rokov pre teba náš tím loví lacné letenky, dovolenky a píše tipy na cestovanie po celom svete. V našej slovenskej redakcii sedí Hanka, Katka, Aďa a Roland, ktorí pre teba hľadajú to najlepšie zo sveta cestovania 24 hodín, 7 dní v týždni.

Hore