Nájdeš nás aj na:

Letenky

Požiadal letušku o ruku, s tým, čo prišlo potom, však nepočítal

Tento príbeh pravdepodobne vyvolá rôzne reakcie. Niektorí sa rozčúlia, bude sa v nich miešať pocit krivdy s ľútosťou. Pre iných to bude story roka, nebudú sa vedieť prestať smiať. A potom tu budú tí, ktorí sa utvrdia v tom, že romantika je iba nepotrebná zbytočnosť v živote. Ale určite sa nájdu také nežné duše, ktoré si medzi riadkami prečítajú to, že láska hory prenáša, a pokiaľ ide o ňu, všetko ostatné ide bokom. A čo napadlo nám? Že v letectve sa stále udeje niečo zaujímavé. Náš príbeh začína tým, že letušku požiadali o ruku…

Letušku požiadali o ruku

Stalo sa to počas letu v máji leteckej spoločnosti China Eastern Airlines z Xi An do Yinchuan, kedy dotyčná letuška mala službu. V lietadle bol vtedy aj jej priateľ, ale ako cestujúci. Približne hodinu a pol po odlete opustil svoje miesto, kľakol si pred ženu svojich snov a požiadal ju o ruku. Vieš si predstaviť, že pre ostatných bol ten veľký moment obrovským prekvapením, a keďže žijeme v dobe sociálnych sietí, viacerí mali po ruke aj nástroj, ktorý túto scénku zvečnil.

 

A bude aj nejaká pointa?

Áno, bude, a ako tak rozmýšľame, napadá nás, či sa to celé nepokazilo práve kvôli spodakumenutým nahrávkam. Hneď po prílete totiž tieto zábery obleteli všetky internety. Video v Číne bolo zdrojom mnohých sĺz dojatia a závisti dievčenských sŕdc až do 10. septembra. Čínska televízna stanica Lianong TV oboznámila širokú verejnosť s tým, že letecká spoločnosť China Eastern Airlines, čiže zamestnávateľ slečny-pani letušky ako svadobný dar dala niečo, na čo sa nezabúda – výpoveď. Vraj ponuka na sobáš počas letu znamenalo veľké nebezpečenstvo, a bolo to mimoriadne nezodpovedné pre ostatných pasažierov.

Ale ako môžeme vidieť na instagrame leteckej spoločnosti, proti láske nič nemajú:

5 (100%) 3 vote[s]
Pokračovať v čítaní
Advertisement
Komentáre

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

POĎ NA KUBU! Exotické Cayo Coco teraz len za 479€ (https://t.co/INPrm4v8Dv)46 minút dozadu
VÝPREDAJ KLM: Zanzibar z Budapešti za 479€ https://t.co/lwiR046jnF2 hodiny dozadu
MALORKA V OKTÓBRI? Letenky od 42€ a 5 dôvodov, prečo áno https://t.co/WT2e7Atjqs2 hodiny dozadu
PONUKA DŇA: Bulharsko na 13 dní s hotelom, raňajkami a letenkami za 359€ https://t.co/FfF4soYiUs20 hodín dozadu
MULTICITY OD EMIRATES: 2 až 3 destinácie od 499€ (https://t.co/8RqBk6ZZW0)20 hodín dozadu

Odporúčame tiež:

Advertisement
Advertisement
Hore