Nájdeš nás aj na:

Novinky

Zimný letový poriadok v Košiciach prinesie Ameriku, Londýn aj Dubaj

Zimný letový poriadok v Košiciach prinesie Ameriku, Londýn aj Dubaj

Spolu s časom sa mení aj letný letový poriadok na zimný. Čo to pre teba znamená? Okrem iného aj peckové letenky z Košíc do celého sveta. Letieť môžeš s aerolinkami Ryanair, Wizz Air, Austrian Airlines aj LOT. Poďme sa pozrieť, do ktorých skvelých destinácií môžeš tento rok aj začiatkom budúceho letieť.

Reklama

S Ryanairom do Dublina, Viedne, Prahy aj Veľkej Británie

Ryanair spojí Košice s Dublinom v Írsku. Prvý let je naplánovaný na 31. október 2021. Lety budú prevádzkované dvakrát týždenne, v stredu a v nedeľu. Priamy let trvá 3 hodiny.

Ďalšou novou destináciou Ryanairu je linka z Košíc do Viedne. Prvý let je naplánovaný na pondelok 1. novembra 2021. Lety budú prevádzkované dvakrát týždenne, v pondelok a piatok. Let trvá 1 hodinu.

Do Londýna Ryanair v zimnom letovom poriadku poletí tririkrát týždenne a dvakrát týždenne aj do Liverpoolu. Do Prahy sa z Košíc dostaneš trikrát týždenne.

Do Veľkej Británie aj s Wizz Air

Letecká spoločnosť Wizz Air poletí do Londýna štyrikrát týždenne a do Doncestru dvakrát týždenne.

S Austrian Airlines a LOT do celého sveta

Z Košíc do Toronta alebo rovno do New Yorku? Letieť môžeš s Austrian Airlines s prestupom vo Viedni. S aerolinkami LOT sa dostaneš aj do exotického Dubaja s krátkym prestupom vo Varšave.

Akciové letenky z Bratislavy počas zimy

Zdroj: Airportkosice.sk


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    5/5 - (3 votes)
Komentáre

Hana je z Bratislavy, kde vyštudovala žurnalistiku. Vyskúšala si život vo Varšave ako študent médií a v Berlíne ako redaktor v online magazíne. Pracovné skúsenosti ju zaviali do cestovného ruchu a tam sa doteraz cíti ako doma. Miluje víkendové city breaky po európskych destináciách, ale aj exotiku.

Hore