Nájdeš nás aj na:

Novinky

Známe kasíno v Las Vegas chce po korone prísť s netradičnou zmenou. Zakázalo fajčenie

Známe kasíno v Las Vegas chce po korone prísť s netradičnou zmenou. Zakázalo fajčenie

Známy hotel a kasínový rezort Park MGM v Las Vegas plánuje opäť otvoriť 30. septembra. Rozhodol sa však pre jednu veľkú zmenu. Bude mať prvé nefajčiarske kasíno na slávnom bulvári Strip.

Reklama

Fajčenie nebude povolené ani v butikovom hoteli na vrchných poschodiach rezortu NoMad Las Vegas. Rezort s 2993 izbami zatvorili kvôli globálnej pandémii v marci.

Zriadenie nefajčiarského kasína je v Las Vegas veľmi netradičným krokom. Časom sa však mení i život v kasínach a zakázanie fajčenia je v súlade s príklonom rezortu k prírode a jej hodnotám.

Pre všetkých hostí sú povinné rúška. To platí pre všetky MGM rezorty v USA. V Las Vegas je nutné dodržiavať pravidlá sociálneho dištancu, rozmiestnené sú tu tiež plexisklové bariéry. Medzi anticovidové opatrenia patria napríklad aj bezkotaktný check-in, digitálne kľúče, digitálne jedálne lístky a minimalizovanie sociálnych interakcií.

Zdroj: Lonely Planet


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

  • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 15-krát denne
  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    Prosím, ohodnoťte náš článok.
Komentáre

Hana je z Bratislavy, kde vyštudovala žurnalistiku. Vyskúšala si život vo Varšave ako študent médií a v Berlíne ako redaktor v online magazíne. Pracovné skúsenosti ju zaviali do cestovného ruchu a tam sa doteraz cíti ako doma. Miluje víkendové city breaky po európskych destináciách, ale aj exotiku.

Hore