Nájdeš nás aj na:

Afrika

Luxusná dovolenka za málo peňazí. Sú tu letenky do Tuniska za 169 EUR!

Po včerajších výborných letenkách na Maltu z Viedne na jún sa objavila ďalšia super ponuka, tentokrát do slnečného Tuniska. Letí sa opäť so spoločnosťou Air Malta, v cene je 23kg batožina a vyberať možno z termínov od marca až do júna. Cena? Parádnych 169 EUR.

Tunisko za 169 EUR

✈ odlet z Viedne 🛄 23kg batožina 🗓 marec – jún 2019

VIEDEŇ – TUNIS – VIEDEŇ ZA 169 EUR REZERVUJ LETENKY

Hovorí sa, že ak chceš zažiť Afriku, no nemáš možnosť navštíviť väčšinu jej krajín, bude ti stačiť, ak sa pozrieš do Tuniska. Horúca klíma spôsobuje, že táto krajina je ideálna voľba pre dovolenku po celý rok. Nekonečná Sahara, piesočnaté duny, krásne pláže, tradície a zvyky Berberov a množstvo historických pamiatok. To všetko patrí k Tunisku.

Ak vyhľadávaš najmä piesočnaté pláže a pokojné more, Tunisko bude pre teba ideálnou voľbou. Nájdeš tu množstvo špičkových all-inclusive hotelov. Ak si fanúšikom potápania či šnorchľovania, určite oceníš aj to, že pobrežie Tuniska je posiate krásnymi koralovými útesmi. Tunisko je ideálnou destináciou aj v prípade, že sem chceš cestovať s deťmi resp. rodinou. Svedčí o tom množstvo zábavných parkov, udržiavané a čisté pláže a rodinné rezorty.

Kedy cestovať do Tuniska

Pre Tunisko sú typické horúce letné dni s priemernou teplotou nad 30°C v mesiacoch jún – september. Pokiaľ môžeš, tomuto obdobiu sa vyhni. V letnom období je tu najviac turistov a ideálnym obdobím na dovolenku v Tunisku sa javia mesiace apríl, máj a september,

Ubytovanie v Tunisku

Tunisko ponúka super luxusné hotely za veľmi priaznivé ceny. Mnohé služby a produkty nakupujete približne za polovičné ceny, v porovnaní s európskymi. Noc v hoteli pre 2 osoby rezervuješ už od 20 eur.

Cestovné doklady do Tuniska

Občania Slovenskej republiky môžu do Tuniska vycestovať bez potreby víz. V tomto prípade maximálna dĺžka pobytu nesmie prekročiť dĺžku 90 dní. K vstupu do krajiny je potrebné mať platný cestovný pas.

Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodila dcérka Eliška.

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

10 Leteniek a pobytov na jeseň za super ceny! Barcelona, Londýn a iné https://t.co/K3MW9zAxAb2 dni dozadu
ALL INCLUSIVE EGYPT ZA 399€! https://t.co/nXk1Tfva3J2 dni dozadu
Veľmi lacné letenky do Porta na jeseň: https://t.co/qPxfokmK2E2 dni dozadu
Tieto letenky do Austrálie od 479€ sú hit mesiaca august: https://t.co/xqrz40WgSE2 dni dozadu
PONUKA DŇA! Víkend v Lisabone s letenkami, hotelom a raňajkami len za 189€! https://t.co/v2DrKJjqL82 dni dozadu
Lacné Miláno v októbri! Leť z Bratislavy od 32€ https://t.co/ZIBkyFYGWH3 dni dozadu
Parádna letenka na Havaj aj s batožinou: https://t.co/1dc3b3X7Rx3 dni dozadu
Zakynthos na 7 nocí all inclusive https://t.co/nUkKdAKDcq3 dni dozadu

Odporúčame tiež:

Advertisement
Advertisement
Hore