Nájdeš nás aj na:

Afrika

Luxusná dovolenka za málo peňazí. Sú tu letenky do Tuniska za 169 EUR!

Po včerajších výborných letenkách na Maltu z Viedne na jún sa objavila ďalšia super ponuka, tentokrát do slnečného Tuniska. Letí sa opäť so spoločnosťou Air Malta, v cene je 23kg batožina a vyberať možno z termínov od marca až do júna. Cena? Parádnych 169 EUR.

Tunisko za 169 EUR

✈ odlet z Viedne 🛄 23kg batožina 🗓 marec – jún 2019

VIEDEŇ – TUNIS – VIEDEŇ ZA 169 EUR REZERVUJ LETENKY

Hovorí sa, že ak chceš zažiť Afriku, no nemáš možnosť navštíviť väčšinu jej krajín, bude ti stačiť, ak sa pozrieš do Tuniska. Horúca klíma spôsobuje, že táto krajina je ideálna voľba pre dovolenku po celý rok. Nekonečná Sahara, piesočnaté duny, krásne pláže, tradície a zvyky Berberov a množstvo historických pamiatok. To všetko patrí k Tunisku.

Ak vyhľadávaš najmä piesočnaté pláže a pokojné more, Tunisko bude pre teba ideálnou voľbou. Nájdeš tu množstvo špičkových all-inclusive hotelov. Ak si fanúšikom potápania či šnorchľovania, určite oceníš aj to, že pobrežie Tuniska je posiate krásnymi koralovými útesmi. Tunisko je ideálnou destináciou aj v prípade, že sem chceš cestovať s deťmi resp. rodinou. Svedčí o tom množstvo zábavných parkov, udržiavané a čisté pláže a rodinné rezorty.

Kedy cestovať do Tuniska

Pre Tunisko sú typické horúce letné dni s priemernou teplotou nad 30°C v mesiacoch jún – september. Pokiaľ môžeš, tomuto obdobiu sa vyhni. V letnom období je tu najviac turistov a ideálnym obdobím na dovolenku v Tunisku sa javia mesiace apríl, máj a september,

Ubytovanie v Tunisku

Tunisko ponúka super luxusné hotely za veľmi priaznivé ceny. Mnohé služby a produkty nakupujete približne za polovičné ceny, v porovnaní s európskymi. Noc v hoteli pre 2 osoby rezervuješ už od 20 eur.

Cestovné doklady do Tuniska

Občania Slovenskej republiky môžu do Tuniska vycestovať bez potreby víz. V tomto prípade maximálna dĺžka pobytu nesmie prekročiť dĺžku 90 dní. K vstupu do krajiny je potrebné mať platný cestovný pas.

5 (100%) 2 vote[s]
Pokračovať v čítaní
Advertisement
Komentáre
Advertisement Booking.com

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

Nedeľa, 26. máj 2019
20:02 | Milujeme Ťa, Paríž! A tieto letenky z Viedne za 43 eur tiež.
17:11 | V Holandsku si už bol(a)? Super letenky do Eindhovenu od 43 eur.
15:29 | Ďalšia letná pecka: Bologna z Bratislavy za 29 eur!
13:52 | Alebo radšej Mykonos? Páči sa, letenky v lete za 71 eur.
11:35 | Veľmi lacné Korfu z Viedne! Tam aj späť začiatkom leta z Viedne za 63 eur!

Piatok, 24. máj 2019
17:45 | Nenechaj si ujsť lacnú Bukurešť: Tam aj späť začiatkom leta z Viedne za 33 eur!
12:10 | Miláno hlási lacné letenky! Leť v lete za super ceny od 43 eur.
1 2 3 44

Odporúčame tiež:

Advertisement
Advertisement
Hore