Nájdeš nás aj na:
eva air

Ázia

BANGKOK s EVA AIR: leť priamo z Viedne komfortne Dreamlinerom od 639€!

BANGKOK s EVA AIR: leť priamo z Viedne komfortne Dreamlinerom od 639€!

EVA AIR je na slovenskom trhu už viac ako 20 rokov. Taiwanská letecká spoločnosť je miláčikom slovenských cestujúcich, ktorí si ju pri cestách do Ázie nevyberajú len pre jej špičkový servis, ale aj pre tradíciu. Poznáme veľa cestovateľov, ktorí tvrdia, že ak raz letíte EVA AIR, už vždy letíte EVA AIR. Využite aktuálnu akciu EVA AIR a leťte do Bangkoku z Viedne na palube obrovského a bezpečného Boeingu 787-10 Dreamliner s najlepšou posádkou, akú ste vo vzduchu kedy stretli v kombinácii s 5* servisom už od 639 eur vrátane všetkých poplatkov. Pomer ceny a kvality je u EVA AIR jeden z najlepších zo všetkých leteckých spoločností. 

Reklama

Jedna z TOP alternatív cestovania do Thajska je späť

Taiwanská letecká spoločnosť EVA Air od 9. apríla 2022 obnovila prevádzku pravidelných komerčných letov do Ázie. Spoločnosť začala do Bangkoku pravidelne lietať vo frekvencii 3-krát týždenne od septembra 2022, čo je ideálne pre plánovanie dovolenky na hlavnú exotickú sezónu. Letenky môžeš rezervovať už teraz aj s parádnym servisom a podpalubnou batožinou do 46kg.

Špeciálna ponuka EVA AIR

EVA AIR sú luxusné aerolinky, no letenky sú výhodné

Prestížna konzultačná spoločnosť SKYTRAX zaradila EVA AIR do klubu 5* leteckých spoločností už v roku 2016. Aerolinky, ktoré chcú patriť do klubu najlepších, musia cestujúcim poskytnúť excelentný servis vo všetkých komfortných triedach. S EVA AIR sme leteli v ekonomickej, prémiovej vyššej ekonomickej aj biznis triede a level komfortu aj prístup posádky k cestujúcim bol jeden z najlepších, ak nie najlepší vôbec, aký sme kedy na palube lietadla zažili, a to bez ohľadu na to, v ktorej triede bola letenka rezervovaná.

Virtuálna prehliadka lietadla Boeing 787 Dreamliner od EVA AIR:

Tretia najobľúbenejšie a najbezpečnejšie aerolinky na svete

Hneď po tom, ako EVA AIR získala status 5* leteckej spoločnosti, konzultačná spoločnosť SKYTRAX jej udelila aj titul „tretia najviac milovaná aerolinka na svete,“ ktorú siudržala aj počas pandémie.

Titul „najbezpečnejšia aerolinka“ síce môže znieť zvláštne, ale svetoví bezpečnostní analytici našli spôsob, ako vyhodnocovať bezpečnosť konkrétnej leteckej spoločnosti. EVA AIR za svoju existenciu nestratila žiadne lietadlo a nemala smrteľnú nehodu. Prečo je tretia najbezpečnejšia letecká spoločnosť na svete? Predbehli ju austrálsky Qantas a hongkongský Cathay Pacific, pretože začali lietať skôr – ako dlho spoločnosť existuje je jeden z faktorov pri vyhodnocovaní.

Royal Laurel – úžasná biznis trieda

Kvalita EVA AIR sa odrazí najmä na servise. Luxusný zážitok začína vo futuristickom salóniku v Tchaj-pej s drinkmi, jedlami od výmyslu sveta aj sprchou, aby ste na dlhý let nastúpili sviežo. Pri nástupe do lietadla letušky vedia vaše meno a sprevádzajú vás k sedadlu, ktoré skôr pripomína kajutu než akékoľvek kreslo. Servis pozostáva z piatich až siedmych chodov (predjedlo, šalát, polievka, hlavné jedlo, dezert, zmrzlina). Ak vyhladnete počas letu, v kuchyni vám do pár minút pripravia „šmaky“ presne podľa vášho gusta.

EVA AIR na nočných letoch rozdáva kvalitné pyžamo od taiwanskách návrhárov a samozrejmosťou je aj luxusný komfortný balíček. EVA AIR okrem toho podáva jedlo ešte raz pred príletom a objednať si môžete aj exkluzívne jedlá, ktoré nenájdete na menu na palube lietadla, iba online do 48 hodín pred plánovaným odletom. EVA AIR ponúka najlepšie šampanské v biznis triede, s akým sme sa kedy na palube lietadla stretli.

Z Viedne do Ázie už vyše 30 rokov

Viedeň bola v 90. rokoch minulého storočia prvou diaľkovou destináciou EVA Air a prvým európskym spojením, vďaka čomu sa EVA Air stala na 30 rokov dôležitým partnerom viedenského letiska. Počas krízy COVID-19 EVA Air uskutočnili početné nákladné lety do Viedne a okrem iného prepravila dôležité dodávky s naliehavo potrebnou lekárskou pomocou do Rakúska.

Pred pandémiou koronavírusu fungovalo až 13 týždenných spojení na linke Taipei – Viedeň. EVA Air sa medzi Slovákmi preslávili najmä vďaka rýchlym spojeniam s destináciami ako Filipíny, Bangkok či Bali.


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov

  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP a tiež náš WhatsApp kanál.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut.
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne.

    4.9/5 - (13 votes)
Komentáre

Už päť rokov pre teba náš tím loví lacné letenky, dovolenky a píše tipy na cestovanie po celom svete. V našej slovenskej redakcii sedí Hanka, Katka, Aďa a Roland, ktorí pre teba hľadajú to najlepšie zo sveta cestovania 24 hodín, 7 dní v týždni.

Hore