Nájdeš nás aj na:
bangkok

Ázia

VÝPREDAJ: Bangkok 519€, Hongkong 529€, Vietnam 589€ a ďalšie ázijské pecky!

Poď si užiť unikátne miesta ako Bangkok, Tokio, Filipíny, Kuala Lumpur, Hong Kong či Singapur. Rezervuj peckové destinácie v Ázii za super ceny. Letíš na krídlach Air China, takže v cene máš aj veľkú batožinu a palubný servis.

Reklama

Termíny vyberáš od mája 2024 do januára 2025, takže aj počas hlavnej sezóny v Juhovýchodnej Ázii.

Ako sa lieta s Air China?

Je to štandard a teda veľmi dobrý pomer cena vs. kvalita. Každý pasažier má vlastný multimediálny zábavný systém, ergonomické sedadlá, počas letu sa podáva hlavné jedlo aj nápoje a v cene letenky je zahrnutá aj 23 kg batožina.


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    5/5 - (1 vote)
Komentáre

Už päť rokov pre teba náš tím loví lacné letenky, dovolenky a píše tipy na cestovanie po celom svete. V našej slovenskej redakcii sedí Hanka, Katka, Aďa a Roland, ktorí pre teba hľadajú to najlepšie zo sveta cestovania 24 hodín, 7 dní v týždni.

Hore