Nájdeš nás aj na:

Ázia

Rezervuj bájne Atény, Rodos či Egypt z Viedne od 129€ s Aegean Airlines

Rezervuj bájne Atény, Rodos či Egypt z Viedne od 129€ s Aegean Airlines

Cestovať nie je potrebné iba kvôli tomu, že ide o príjemnú aktivitu. Cestovanie môže (a malo by byť) aj prostriedkom naučiť sa nové veci a rozšíriť si tak základné vedomosti o svete. Prinášame ti ďalšie úžasné možnosti, ako túto oblasť svojho života môžeš zlepšiť, tentokrát s výletmi za oddychom do destinácií s úžasnou históriou.

Reklama

Akciové letenky s Aegean Airlines

Atény za 129€

Minulosť a súčasnosť idú v Aténach ruka v ruke. Prejdi sa v meste, ktorého príbeh má viac ako 3000 rokov, debatuj pod citrónovníkmi presne tak, ako pod nimi debatovali aj Aristoteles či Platón, zoznám sa s metropolou, ktorá nesie meno bohyne múdrosti, odvahy, ale aj inšpirácie. Nastav si budík na skoré ranné hodiny, dobi si energiu pravými gréckymi raňajkami a vyšplhaj sa na Akropolu ešte predtým, ako si ju všimnú húfy turistov. Najväčšie Grécke mesto ťa zabaví. Miestni milujú život a cestovatelia Atény.

ateny

RODOS ZA 189€

Rodos je ostrov, ktorý ti predstaví, aké úžasné je Grécko. Očarí ťa história, ktorá tu zanechala rôzne pamätihodnosti ešte za osmanskej nadvlády: antické stavby, križiacke hrady, byzantské chrámy a Rhodský kolos, jeden zo siedmych divov sveta. Od pobytu na ostrove môžeš očakávať samozrejme aj nezabudnuteľné pláže od výmyslu sveta s čistým priezračným morom. Nezabudni navštíviť Údolie motýľov a pštrosiu farmu.

KÁHIRA ZA 299€

Do Egypta sa chodí za krásnym podmorským životom, obrovským kusom histórie, slnkom, teplom a poriadnym oddychom. Pyramídy, sfingy, nezabudnuteľná atmosféra, ktorú môžeš zažiť na vlastnej koži len v Egypte. K tomu potrebuješ samozrejme aj letenky za dobrú cenu.

egypt

Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    5/5 - (4 votes)
Komentáre

Milujeme cestovanie a písanie. A tak sme to spojili a už roky vám na Pelipeckách prinášame články, cestopisy a reportáže o tom, ako šikovne precestovať celý svet. V našej slovenskej redakcii sedí Hanka a Roland, ale sem-tam napíšu niečo aj naši kolegovia z Pelikána.

Hore