Nájdeš nás aj na:

Lacné letenky z Bratislavy

10 lacných valentínskych leteniek! Anglicko? Nemecko? Taliansko?

10 lacných valentínskych leteniek! Anglicko? Nemecko? Taliansko?

Niekto Valentín miluje, niekto ho neoslavuje vôbec. Tak či onak, je to skvelá príležitosť cestovať. A čo by sme to boli za Pelipeckárov, keby sme nevypelikánovali zopár super leteniek do európskych destinácií. Keďže Valentín tento rok pripadá na utorok, zrejme si to bude vyžadovať aj voľno z práce. Pozrite čo všetko je v hre:

1. Niš (Srbsko)

Čo budeme robiť na Valentína? Niš! Srbské mestečko už od spustenia linky navštívili stovky Slovákov, a je to super tip na netradičný darček.

Bratislava – Niš – Bratislava

13-17. február za ➡ 28 eur

nis-pevnost

2. Norimerg (Nemecko)

Poďte osláviť najromantickejší  sviatok v roku do malebného Bavorska. Stačí sa odviezť na letisko do Budapešti, spiatočná letenka počas valentínskeho termínu stojí krásnych 28 eur.

Budapešť – Norimberg – Budapešť

13-15. február za ➡ 28 eur

norimberg-mesto

3. Oslo (Nórsko)

Štyridsať eur môžete dať za luxusnú večeru alebo za letenku do Nórska. Z neďalekých poľských Katovíc sa dá do Osla letieť aj počas Valentína za veľmi, veľmi výhodnú cenu. Už sa len stačí odviesť autobusom na letisko do Katovíc za pár eur.

Katovice – Oslo – Katovice

9-15. február za ➡ 44 eur

oslo-kolacik

4. Berlín (Nemecko)

Lacnejšie ako autom, vlakom či autobusom. Do Berlína sa z Bratislavy lieta pravidelne a je super, že na Valentína je dostupný za tak super cenu. Spoznajte mesto plné skvelých ľudí, výborného jedla, všadeprítomnej histórie.

Bratislava – Berlín – Bratislava

13-15. február za ➡ 48 eur

lod na rieke v centre berlina

5. Brusel (Belgicko)

Je hlavným mestom Európy. A okrem toho je miestom plným zelene, pamiatok, rušných štvrtí, či luxusných obchodov. Často sa mu hovorí i „menšia sestra Paríža“. Menšia, ale neznamená horšia či menej zaujímavá.

Bratislava – Brusel – Bratislava

13-15. február za ➡ 51 eur

alebo

Letenka + 3* ibis hotel
za ➡ 209 eur

brusel

6. Benátky (Taliansko)

Napoleon kedysi vyhlásil, že Benátky sú najkrajším salónom na svete, ktorého stropom môže byť len nebo. Ak milujete miesta, ktoré dýchajú romantikou a históriou zároveň, budete milovať aj Benátky.

Budapešť – Treviso – Budapešť

10-15. február za ➡ 53 eur

Benátky kanály

7. Štokholm (Švédsko)

Štokholm sa rozprestiera na štrnástich ostrovoch, každoročne sa umiestňuje v rebríčkoch najkrajších metropol sveta a má svoje neopakovateľné čaro. Túto severskú krásku si skrátka zamilujete!

Budapešť – Štokholm – Budapešť

13-15. február za ➡ 53 eur

alebo

Letenka + 3* Best Western hotel
za ➡ 159 eur

Mesto Stokholm

8. Rím (Taliansko)

Rím je večné mesto. Budovy, ktoré majú svoj osobitý príbeh, ktorý písali storočia. Neskutočné jedlo, ktorého sa nenabažíte zrejme nikdy. A množstvo milých ľudí, ktorí vám s radosťou ukážu, že Rím môže byť najkrajšie mesto, ktoré ste kedy navštívili. Len pozor, Rím je vysoko navýkový!

Bratislava – Rím – Bratislava

11-16. február za ➡ 56 eur

alebo

Letenka + 4* hotel
za ➡ 169 eur

Talianske jedlo v Ríme

9. Kodaň (Dánsko)

Prekvapivé, umelecké, experimentálne a kozmopolitné. Také je hlavné mesto Dánska. Preplnené kaviarňami, kultúrou a históriou a pre svoju ostrovnú polohu často označované za Benátky severu.

Budapešť – Kodaň – Budapešť

13-15. február za ➡ 58 eur

Pristav v Kodani

10. Barcelona (Španielsko)

Atmosféru Barcelony si hrdo vybudovali a stále vytvárajú jej obyvatelia. V Katalánsku sa oslavuje život každý deň. Barcelona je miláčikom temperamentných umelcov, mladých rodín aj slovenských cestovateľov.

Bratislava – Girona – Bratislava

13-17. február za ➡ 68 eur

Barcelona - výhľad

11. Miláno (Taliansko)

Či už milujete výpredaje v obchodoch, famóznu taliansku kuchyňu, európsku históriu a umenie, alebo ste fanúšikom futbalu. S touto letenkou budete mať všetko z toho na dosah.

Bratislava – Bergamo – Bratislava

13-15. február za ➡ 70 eur

milano

12. Bologna (Taliansko)

Jedno z najbohatších miest v Taliansku je teraz dostupné za výbornú cenu. Bologna má úžasnú históriu, skvelé jedlo a je ideálna na valentínske túlanie sa vo dvojici.

Budapešť – Bologna – Budapešť

12-15. február za ➡ 80 eur

bologna

13. Londýn (Anglicko)

Londýn je rozmanité a vzrušujúce mesto. Stačí sa naň pozrieť z London Eye a pochopíte prečo. Hlavné a najľudnatejšie mesto Spojeného kráľovstva na seba nenechá dlho čakať a vybalí to na vás všetkými svojimi zbraňami. Centrum umenia, vzdelávania, národností, módy a médií. Letenka do Anglicka a cena pod stovku je vždy super deal!

Bratislava – Londýn – Bratislava

11-16. február za ➡ 96 eur

Londýn gastronómia pivo

Nenašli ste, čo ste hľadali?
Pozrite si kompletnú Valentínsku ponuku


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected] Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected] Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

  • Zľava na PCR testy cez Pelipecky. Klikni a rezervuj si termín od 36,90€
  • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut alebo Vivid
  • Do pozornosti tiež dávame info o GreenPass aplikácii, v ktorej vieš uchovávať vakcinačný certifikát, certifikát o prekonaní Covid-19 a výsledok PCR/antigénového testu
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 12-krát denne
  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    Prosím, ohodnoťte náš článok.
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérky Eliška a Nina.

Odporúčame

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

Qatar Airways sa stali 7. krát najlepšou leteckou spoločnosťou na svete (SKYTRAX rebríček) https://t.co/c0D9UA27S9 #novinky5 hodín dozadu
TOP atrakcie a zážitky v Abu Dhabi (14 tipov na aktivity a letenky na jeseň od 120€) https://t.co/hJKU7153lt #cestopisy8 hodín dozadu
Rozprávkové Santorini z Viedne v októbri od 51€! https://t.co/YNNCgmYbSH #letenky8 hodín dozadu
Oslo musíš zažiť! Letenky dnes rezervuješ od 23€! https://t.co/b66cx3flPc #letenky8 hodín dozadu
Bali za 649€! Zaži Ubud, ryžové polia, sopky, Nusa Penida a iné (cestopis) https://t.co/7SDLFduegy #cestopisy2 dni dozadu
Japonsko sa 11. októbra opäť otvorí nezávislým cestovateľom a zruší denný príjazdový limit https://t.co/uV5kjRQ4Qo #novinky3 dni dozadu
Maldivy v hlavnej sezóne s aerolinkami SAUDIA za 499€! Podpalubná batožina v cene https://t.co/seRzxAj95E #letenky3 dni dozadu
10 peckových zážitkov v Dubaji, ktoré sú úplne zadarmo https://t.co/RMvRWkeHvl #cestopisy3 dni dozadu
6 dôvodov, prečo milujeme New York na jeseň (+lacné letenky) https://t.co/JtllwrzloB #cestopisy3 dni dozadu
Azory na jar za parádnych 189€! Letíš z Viedne https://t.co/ElsTsIWTlc #letenky3 dni dozadu

Odporúčame tiež:

Advertisement
Advertisement
Hore