Nájdeš nás aj na:

Novinky

Katar bez testu, očkovania či karantény. Do krajiny už cestujeme tak jednoducho ako kedysi

Katar bez testu, očkovania či karantény. Do krajiny už cestujeme tak jednoducho ako kedysi

Katar je ďalšou krajinou, ktorá zrušila všetky obmedzenia vstupu a pripojil sa tak k už viac ako stovke krajín kam môžeme cestovať bez testu, karantény či očkovania. Katárske autority cez víkend oznámili, že zrušenie obmedzení nadobudne účinnosť 1. novembra 2022.

Reklama

Podmienky vstupu do Kataru

Udeje sa tak krátko pred začiatkom majstrovstiev sveta vo futbale, ktoré sa majú konať v Katare 20. novembra 2022.

Pre cestujúcich, ktorí idú do Kataru v najbližších týždňoch, je vstup do krajiny oveľa jednoduchší.

Zdroj: Travel off Path


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    5/5 - (1 vote)
Komentáre

Už päť rokov pre teba náš tím loví lacné letenky, dovolenky a píše tipy na cestovanie po celom svete. V našej slovenskej redakcii sedí Hanka, Katka, Aďa a Roland, ktorí pre teba hľadajú to najlepšie zo sveta cestovania 24 hodín, 7 dní v týždni.

Hore