Nájdeš nás aj na:

Letenky

Ak chcete ísť do Hongkongu, Moskva vám nemôže ujsť!

Našli sme výborné letenky. Možno sa ich trochu zľaknete, pretože ide o veľa cestovania. O veľmi veľa cestovania. Som si však istý, že táto ponuka zaujme cestovateľov, ktorí milujú lietadlá, a aj tých cestovateľov, ktorí chcú vybaviť dve muchy jednou ranou, ba dokonca až tri muchy! Veď prečo by ste išli len do Hongkongu, ak si počas cesty môžete pozrieť aj Istanbul a Moskvu. A presne o tom táto kombinácia letov je.

Reklama

Čína, Rusko a Turecko za 516€

Hongkong, Moskva, Istanbul

Turkish Airlines nahodil lacné tarify z Moskvy do výkladu Číny Hongkongu. Háčik je ale ukrytý v súčasnej ekonomickej situácii Ruska. Rusi lietajú menej a letenky sú čoraz lacnejšie. A tak sa stalo, že Turkish ponúka lety Moskva – Hong Kong za skvelých 267€. Otázkou však ostáva, ako sa dostať do Moskvy? Odpoveďou môže byť napríklad maďarský Wizz Air z Budapešti. Ich lety sú však v hlavnej sezóne dosť drahé, a preto sme sa rozhodli, že keď už Turkish, nech je Turkish až dokonca, pretože v cene letenky máte úplne všetko. K lacnej letenke do Honkongu sme teda vyrobili kalendár letov z Viedne do Moskvy. Cez Istanbul.

Vo finálnej verzii teda lety vyzerajú nasledovne: Viedeň – Istanbul – Moskva – Istanbul – Hongkong – Istanbul – Moskva – Istanbul – Viedeň

Letenka by nedávala zmysel, v prípade, že Istanbul a Moskvu využijete len na prestup. Kombinácia je však rozdelená na dve samostatné rezervácie. Ak si kúpite najprv let z Moskvy do Hongkongu a prispôsobíte let z Viedne do Istanbulu tak, aby vám v Moskve ostalo pár dní do rezervy, popri Hongkongu si pozriete aj Moskvu. Stále je tam však zbytočne veľa prestupov v Istanbule, tento problém sme vyriešili tak, že sme v kalendári nastavili dvojdňový stop v tureckej metropole. To znamená, že vaša dovolenka bude vyzerať nasledovne:

Itinerár letov:

Viedeň – Istanbul
Istanbul – Moskva
V Moskve si môžete naplánovať tak dlhý pobyt, aký len chcete
Moskva – Istanbul
2 dni v Istanbule
Istanbul – Hongkong
Hongkong – Moskva
Odporúčame deň do rezervy v Moskve
Moskva – Istanbul
Istanbul – Viedeň

LETENKY Z MOSKVY DO HONGKONGU ZA 267€ NÁJDETE TU

LETENKY Z VIEDNE DO MOSKVY ZA 249€ NÁJDETE TU

Info pre lovcov míľ: Podľa míľovej kalkulačky na stránke Turkishu dostanete za tieto lety takmer 4000 míľ, čo je tretina upgradu do biznis triedy v rámci Európy.

Lietajte po svete s Pelipeckami. Náš facebook nájdete TU


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    Prosím, ohodnoťte náš článok.
Komentáre
Hore